• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
Revolution DB Master 19 (Beta 1)

Revolution DB Master 19 (Beta 1)

Çok Bilgim Yok Bu Konuda Translate Kullanacağım Arkadaşlar.

Rinaldo, Fidel aka Doctor + Productions işbirliğiyle Revolution DataBase Master 19 adlı yeni bir araçla FIFA 19 için geri döndü.
Bu araç eski Dahili Master ile olan işlevlere çok benzer ve FIFA 19 kariyer ve turnuva dosyalarında bulunan veritabanı tablolarını düzenlemenizi sağlar.
Unutmayın, bu bir Beta versiyonudur ve bazı fonksiyonların sorunları olabilir!
Lütfen programın templates klasöründe, bazı db değerlerini ve işlevlerini içeren bir FIFA.xml dosyası bulabileceğinizi ancak tamamlanmadığını unutmayın. Forumlarımızdaki yorumlardaki diğer bilinmeyen değerleri ve fonksiyonları paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.


Her zaman yönetici olarak çalıştırın veya dosyanın yazma sorunlarını önlemek için her zaman yönetici olarak çalıştırmak üzere RDBM19.exe özelliğini düzenleyin. Sorun bir sonraki derlemede düzeltilecektir.

Kariyer modunu düzenleme / değiştirme

Mod örneği (zaten kariyer moduna başladı): RDBM'yi çalıştırın, Kariyer * dosyanızı açın:
DB2'ye tıklayın, yönetici tablosuna göz atın / seçin, istediğiniz her şeyi düzenleyin ve ardından kaydet'i tıklayın. Bu durumda az önce kariyer modu yöneticisini 6235’e getirdim. Özel modumda da göz rengi kodunu daha gerçekçi hale getirmek için 3 (Nedved Light Blue) ayarını yaptım. Veya Nedved Icon player'dan tam değerleri kopyalayın / kontrol edin (örneğin).

Not: yönetici tablosunda araç intelliedit yardımına renk kodlarını tanımıyor, sadece oyuncular tablosuna gidin ve atamanız gereken rengi veya ihtiyacınız olan diğer değerleri görebilirsiniz.

Sadece yamalı kariyer modunu yükleyin, oyunda etki yaratın:

Kaynak kariyer modunuzdaki yedekleme dosyası: “_ # _ CMFileName”, dosya numarası _ # _, aynı düzenleme oturumunda kaydet düğmesiyle aşamalı olarak artar. Kaydet'i tıklatıyorsanız ancak hatalıysanız önceki yedekleme sürümünden kolay kurtarma yapabilirsiniz.

Kariyer modunda genç oyuncuların niteliklerini düzenleme
Adım 1 - DB 1’de - kimliği kopyalamak için genç oyuncu kimliklerini kontrol edin

Adım 2 - DB2'de - oyuncular tablosu - playerid clolumn'u seçin (örneğin, hemen hemen her db'de 16 olan ilk değere tıklayın) ilgilenen kimliği arayın ve ardından oynatıcılarınızı düzenleyin.
Ve evet, gerekirse, genç oyuncuları önce / soyadlarına göre düzeltebilirsiniz.

Yıldız Başlarını Etkinleştir

Kariyer moduna zaten başladınız ve en son Squad'larda EA tarafından yapılan yıldız yüzleri güncellemesini eklemek / etkinleştirmek ister misiniz?

Örnek olarak Rugani'nin yeni yıldız yüzünü kariyer modunda nasıl etkinleştireceği güncellemeden önce başladı (jenerikten özel yüze geçiş)

Adım 1 - Rugani kimliği 211320'yi arayın

2. Adım - resimdeki gibi düzenleyin - hashighqualityhead 1 headclasscode to 0 (Özel)

Kurtar ve tadını çıkar .;)
Yazar
KeremCg
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değer
1.00 star(s) 1 ratings

Son incelemeler

İndirme linkini de ekleseydin güzel olacaktır