• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
FIFA 19 MEGA TURKISH PATCH

FIFA19 FIFA 19 MEGA TURKISH PATCH V1

Arkadaşlar şu ana kadar ki yapılmış en iyi kadro dosyası aşağıda. FIFA 19'u çıktığından beri oynuyorum ve Süper Lig'i de takip ediyorum. Her hafta oyuncuların performansları sonrası overallarını düzenledim ve 17. hafta sonucunda müthiş bir kadro çıktı. Ayrıca Süper Lig'deki oyuncuların %30'unun da yüzlerini(saç ve sakal stilleri) birebir yaptım.(Fatih Öztürk,Ankaragücü'nün tüm oyuncuları,Ozan Kabak,Abdulkadir Ömür,Güven Yalçın,Dorukhan vs.) Özellikle kariyerde potansiyeli yüksek nerdeyse tüm Türk oyuncuları düzenledim. Süper Lig'deki oyuncuların %60'ı düzenlendi(Öyle bir düzenlemişim ki kariyer açınca 10 hafta sonra nerdeyse aynı puan durumu oluyor bazen :)). Bunun hemen altında bazı örnekler vereceğim. Ayrıca tüm Süper Lig stadları gerçektekiyle birebir benzetildi ve isimleri girildi. 3 aydır bu kadro dosyasıyla uğraşıyorum büyük emek var ve şimdi paylaşıyorum. Tüm takımları elden geçirdim. Aşağıda bazı düzenlediğim oyuncuların örneklerini vereceğim.
Güven Yalçın 70
Soldado 79
Diagne 78
Visca 82
Taylan Antalyalı 68
Jahovic 75
Yasin Öztekin 75
Mert Günok 76
Robinho(En baştan yaptım)78
Abdulkadir Ömür 75
Yusuf Yazıcı 78
Eren Tozlu 73
Guilherme 75
Ljajic 82
Mustafa Pektemek 75
Dorukhan 72
Umut Nayir 73
Yunus Akgün 65
Emre Akbaba 78
Neustadter 73
Tüm takımlardan örnek vermeye çalıştım bu arada avrupa liglerinde iyi performans gösteren oyuncuların da düzenlemesi var yani FIFA 19'un en iyi Türk modu. V2'yi çıkarmayı düşünüyorum V2'de tüm kış transferleri olacak şimdiden başladım Kasımpaşa,Galatasaray ve Ankaragücü bitti(olmayan oyuncuları da oluşturdum).Umarım beğenirsiniz :)
Yazar
efeegemen
Dosyayı indir
1,042
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değer
5.00 star(s) 1 ratings

Son incelemeler

nasıl kuruluyor