• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
4 Büyükler Forma Paketi

FIFA18 4 Büyükler Forma Paketi 28.01.2018

neden kurulum yazmıyor şaka mısınız siz kardeşim he
Hocam çalışma harika. Ben başka bir yama ile kullanmak istiyorum fakat formalar karışıyor. Acaba rica etsem Galatasaray kaleci formasını tek olarak yada dds olarak paylaşabilir misin ? Teşekkürler şimdiden.
Haya güzel. Üçlü forma olsaydı daha güzel olurdu. Bir şey soracağım. Forma seçme yerindeki forma görsellerini frosty den nereye girip değiştirdin?
SuperiorityPatch18 YAMASI İLE UYUMLUMUDUR
Formalar harika ama bu şort numarası rengi sorununu nasıl halledebilirim? Ayrıca yüklediğin fotoğraflarda mini kit'e kadar ayarlı bizde nasıl böyle ayarlayabiliriz?
Formalar tek kelimeyle harika. Ama iki sorunum var. FIFA 16 daki gibi 4 formayı birden kullanamıyoruz ve çubuklunun şortunda numara font rengi sorunu var bunları nasıl çözebilirim ?
çok güzel görünüyorlar bugün indirip kurucam ama kurulum hakkında bilgi verebilir misiniz mod manager ile mi kurulum sağlanıcak.
Ellerine sağlık hocam tekrardan :)
Yine Döktürmüş'sün hocam
Hocam bu arada güncel halini indirdim kurdum 10 numara 5 yıldız... En ufak hata dahi yok, DB dosyaları kaynaklı forma numara rengini de düzenledim mi tadından yenmez vaziyete gelir... Eline emeğine sağlık... :)