• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Çözüldü Yeni Soru Formatı

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Merhabalar arkadaşlar, eski soru formatımız yerine yeni bir eklenti ekledik. Bu eklenti stackoverflow tarzında bir görünüme sahip, böylece sorunların çözümlerine ulaşmak daha da kolaylaşacaktır diye umuyoruz. Umarız hoşunuza gitmiştir :)

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
@halilyc Abi profil resmini yuvarlak hale getirebilir misin diye yazacaktım, aklımı okumuşsun. :D Süper güncelleme yapmışsın, ellerine sağlık. Yalnız özelden mesaj atamıyoruz ve büyük yamalar silinmiş, bilgin olsun. :)
Yamalarda taşıma yapacağım halen eski veritabanından taşınmayanlar var demek ki, geri bildirim için teşekkürler :) Özel mesaj için aldığın hatayı paylaşabilir misin ?

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Elinize sağlık fakat beğeni sayıları falan gitmiş geri gelecek mi onlar yoksa sıfırlandılarmı ?
@hamzasazoglu nın dediği gibi beğeni yerine reaksiyon geldi xenforo 2.1.10 ile, o yüzden sıfırdan başlıyoruz bu konuda :)
Güzel olmuş yeni güncelleme @halilyc hocam fakat sitenin logosunun yeniden eklenmesi gerek sanırım.
Koyu tema ile henüz ilgilenme fırsatı bulamadım, logo basit sonrasına da el atıcam kısa zamanda :) Geri bildirimler için teşekkürler :)

hamzasazoglu

ᕼᔕI EᗪITIOᑎ
Yönetici
Origin ID
HSIReaLy
@halilyc Abi profil resmini yuvarlak hale getirebilir misin diye yazacaktım, aklımı okumuşsun. :D Süper güncelleme yapmışsın, ellerine sağlık. Yalnız özelden mesaj atamıyoruz ve büyük yamalar silinmiş, bilgin olsun. :)

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
Elinize sağlık fakat beğeni sayıları falan gitmiş geri gelecek mi onlar yoksa sıfırlandılarmı ?

Calipso07

Yeni Üye
Sanırım sitenin güncellenmesinden dolayı asıl hesabıma giriş yapamıyorum ,mecbur yeni açmak zorunda kaldım. Şifremi doğru girsem bile kabul etmiyor hatırla dediğimde de maile mail gelmiyor. Ne zamana çözülür bu sıkıntı ?

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
Tarihe göre sırala var, her konuda ona tıklamadığın sürece yorumlar karışık oluyor, bunun genel bir ayarı var mı yoksa her konuda tıklamamız mı gerekiyor ?

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Tarihe göre sırala var, her konuda ona tıklamadığın sürece yorumlar karışık oluyor, bunun genel bir ayarı var mı yoksa her konuda tıklamamız mı gerekiyor ?
O olay sadece soru formatına sahip konularda geçerli, stackoverflow mantığı ile en doğru ve uygun cevap üste taşınır. Yani mesajlar tarihe göre değil, aldığı puana göre sıralanır :)