• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Yeni Assassin's Creed Oyunu Tanıtım Grafiği Canlı Yayın Tasarımı

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Sistem gereksinimleri açıklandı mı

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
Avustralyalı sanatçı BossLogic (Kode Abdo) canlı yayında yaptığı çizimle #AssassinsCreed serisinin yeni oyununun nerede geçeceğini gözler önüne seriyor.

Ezes

Aktif Üye
Bu seferde Vikingler, hadi bakalım.
Osmanlı dönemini ele alan yeni bir oyunun gelmesini çok istiyorum.

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
AC.Valhalla.png
Tasarımın sonucunda ortaya üstteki bir görsel çıktı. Norveç mitalojisi ve vikingler güzel olacak, umarım AC: Oddysey gibi uzun bir oyun yaparlar.

Tasarımın timelapse videosunuda alta ekliyorum.

AC : RAGNAROK olarak geçebilir isimi ama bazı kaynaklar Ragnarok olmiyacağını söylüyor Ragnarok olursa iyi olur . İlk defa AC ye heycanlandım en sevdiğim mitolojiyi AC ile birleştirirlerse iyi olur . Hele birde boss dövüşleri arttırılırsa önceki oyunlar gibi çok az olmassa iyi olur çünkü bu dünyaya uygun.

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
AC : RAGNAROK olarak geçebilir isimi ama bazı kaynaklar Ragnarok olmiyacağını söylüyor Ragnarok olursa iyi olur . İlk defa AC ye heycanlandım en sevdiğim mitolojiyi AC ile birleştirirlerse iyi olur . Hele birde boss dövüşleri arttırılırsa önceki oyunlar gibi çok az olmassa iyi olur çünkü bu dünyaya uygun.
AC: VALHALLA olacak galiba, resmi yayınladıkları timelapse videosunun görselinde AC: Valhalla yazıyor.

Mr.poopyboothole

Tanınan Üye
Arkadaşlar konuyla alakasız ancak bir şey sormak istiyorum, daha önceleri oyun kültürün yokken sırf AC isminin çekiciliği ile birkaç oyunu hikayesini dikkate almadan oynadım.

Uzun zamandır bu seriye uzağım, yeni oyun ile tekrardan başlamak çok istiyorum ancak eski oyunları pek oynayasım yok. Özellikle Origins'ten itibaren oyunlar arası senaryoda herhangi bir bağlantı var mı? Önceki oyunları tekrar oynamama gerek kalmadan başlasam hikayede yabancılık çeker miyim?

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Arkadaşlar konuyla alakasız ancak bir şey sormak istiyorum, daha önceleri oyun kültürün yokken sırf AC isminin çekiciliği ile birkaç oyunu hikayesini dikkate almadan oynadım.

Uzun zamandır bu seriye uzağım, yeni oyun ile tekrardan başlamak çok istiyorum ancak eski oyunları pek oynayasım yok. Özellikle Origins'ten itibaren oyunlar arası senaryoda herhangi bir bağlantı var mı? Önceki oyunları tekrar oynamama gerek kalmadan başlasam hikayede yabancılık çeker miyim?
ac nin originse kadar her serisini oynadım originsi sırf bitirmek için bitirdim diğer serilerle bir bağ göremedim
mesela syndicate de ac ile alakalı küçük bir kısım var.

ac rogue de ac 3 ile alakalı bir kısım da.
adını unuttum bastonla gezen amcanın bacağından vurulma sahnesini ac rogue de görebiliyoruz

ac 4 deki korsanın gemisinin parçalarını aradığımız bir ev var. o eve giriyoruz ac syndicate de

bir diğer konu da şu
ac 2 bir çoğumuz oynamışızdır.
ayrı bir kaleye gidiyoruz ezio nun amcasının kalesine ve aşağıda heykeller var ve bu heykeller geçmişten gelen assassins's ler olduğu söyleniyor.
her biri ayrı yerlere gömülmüş ve bizlere kilit taşı gibi bir şey bırakmışlar. bu kilit taşları ile altair'in zırhına sahip olabiliyoruz.
ama esas mevzu oradaki heykeller
bir kaç sene önce bir yazı okudum hatırladığım kadarıyla şöyle yazıyordu;
o heykellerde ki assassins's ler birinin hayatını anlatan bir oyun yapılacakmış ve bu bahsi geçen assassins's çok güçlü bir karaktermiş
https://cosplaybattle.ru/tr/neispra...skatelya-sokrovishch---taktika-igry-i-sovety/
bu link o odada bulunan heykellerin isimlerine ait
o okuduğum yazıyı aradım ama bulamadım

galiba odyssey de karşılaştığımız sakallı assassin's ac 2 de ki heykeller den biri yani darius olması lazım.
ac 2 de zırh odasında heykellerden birinin adı amunet. amunet ac origins deki bayan karakterin adı. yani yönettiğimiz karakterin galiba karısı :)

oyunun aslında karakter bakımından birbiriyle bağlantısı var ama dediğim gibi origin ve odyssey in diğer ac serileriyle bir hikaye bağı var mı bilmiyorum.

Diablo

Tanınan Üye

Tasarımın sonucunda ortaya üstteki bir görsel çıktı. Norveç mitalojisi ve vikingler güzel olacak, umarım AC: Oddysey gibi uzun bir oyun yaparlar.
Çok iyi ya, ama böyle hep travel olursa oynamam ben, gemi ile giderken bence travel olmamalı full denizi seyredelim gidene kadar.