• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 TURKİSH PATCH ile ilgili sorunlar?(FIFA 18)

Origin ID
Sd81ymn
Merhaba bu yama ile ilgili bazı sorunları bilgilendirmek istiyorum, ilk başta temiz orjinal bir fıfa üzerine gayet başarılı bir şekilde yamayı uyguladım hiçbir hata almadım,lakin oyun içinde belirli bir zaman sonra kasılmalar olmaya başladı oyunu test etmeye başladım örnek olarak bağlantı kesik olarak oynayın demişsiniz o şekilde oynadım belirli aralıklarla kasılmalar oldu,sonra bağlantı olarak denedim belki kasılma kesilir dedim olmadı yine kasılmalar mevcut ayrıca bilgisayarımın özellikleri 100 gb oyunları kaldıracak güçte artı ssd hızlı performans var ki diğer oyunlarda herhangi donma kasılma mevcut değil yani temiz bir fıfa 18 yama olmaksızın fıfada herhangi kasılmalar yoktu yamayı doğru şekilde uyguladıktan sonra kasılmalar olmaya başladı,ikincisi ise normal maç yapmada bazı oyuncuların sağ tarafa toplandığını gördüm,oyuncuların hepsi sanki sahadan çekilir gibi hepsi aynı anda sol yada sağ tarafa toplanıp sonra dağılıyorlar sanki toplantı yapar gibi tuaf birşeyler oluyor,bunlar yamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum,ama yama çok güzel bence yama grafiklere doğrudan etki ediyo yada bazı hatalardan dolayı kasılma yaptırıyor,yamayı yapan emeği geçen herkese tşkr ederim,elbet kusur ve hatalarla karşılaşacaz ve buraya bildirmeyi mecbur düşündüm bu hatalı tespit edip siz yama yapımcılar bunları orjinal ve orjinal olmaksızın test edildiğini düşünüyorum,şayet hata almış olsam yada yanlış kurmuş olsam ozaman yama kurulumunda hata almış olurdum şuan zaten yama aktif durumda ilk başta açtım oynadım hiçbir sorunla karşılaşmadım sonradan kasılmalar başladı bu kariyer kısmında daha çok oluyor benim bilgisayarımın tüm grafik ram ve birçok işlevleri güncel test ettim acaba bendenmi kaynaklı diye herhangi bir güncel olmayan mekanizmayla karşılaşmadım,umarım bende sorun vardır,çünkü diğer arkadaşlarda var ise v.2.1 den sonra diğer v3 v4 gibi güncellemelerde sorunlar çözülmüş olsun bilgilerinize sunarım.