• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Türkiye Yerel Kupalar Modu

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Mod dosyası olarak değilde normal dosya olarak lazım. Öbür türlü ekleyemiyorum.

:D
şimdi ben sün update 2 ye bunu kurdum spiker kekeme oldu ve maçlar her zaman kinden çook hızlı oynandı oynayamadım yani başka yama da kurmadım bunun yanına krampon falan da güncel değildi oyunda. update 5 e dönüş yaptım. arkadaş dedi ki ileride şampiyonlar ligi lisans falan çıkar. büyük ihtimalle o zaman yüklerim bende şuan update 5 yüklü sadece oyuncu kariyeri yapıyorum ama acaip sıkıyor yaa :D

hamzasazoglu

Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Güncel kadroyu yapacağım update 2 uyumlu. İstediğiniz ayakkabı modları varsa bana dosyalarını iletin. Eklemeye çalışırım :)

Güncel kariyerde olmaz yeni kariyer lazım.
kardeşim halil hocamızın q7 çalışmasını birde ronaldonun son face güncellemesi elimde mevcut, çakışmıyorda. Sana bunlarıda atsam ekler misin? 1 pakette güzel olur

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
şimdi ben sün update 2 ye bunu kurdum spiker kekeme oldu ve maçlar her zaman kinden çook hızlı oynandı oynayamadım yani başka yama da kurmadım bunun yanına krampon falan da güncel değildi oyunda. update 5 e dönüş yaptım. arkadaş dedi ki ileride şampiyonlar ligi lisans falan çıkar. büyük ihtimalle o zaman yüklerim bende şuan update 5 yüklü sadece oyuncu kariyeri yapıyorum ama acaip sıkıyor yaa :D
Update 5 olsa ona özelde çıkartabilirim ama yok maalesef :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
kardeşim halil hocamızın q7 çalışmasını birde ronaldonun son face güncellemesi elimde mevcut, çakışmıyorda. Sana bunlarıda atsam ekler misin? 1 pakette güzel olur
ben bildiğim yoldan şaşmıyom bro size iyi eğlenceler ben fifa 16 ya geçmeyi düşünüyorum fa bizim sitede ki fifa 16 data dosyasını paylaşan arkadaşın paylaştığı full oyun mu şampiyonlar ligi var mı onda

Harun37

Yeni Üye
HOCAM Turkcel Süper Kupa gözükmüyor kariyer modda yeni kariyer açtım ztk gözüküyor ama tsl gözükmüyor yeni indirdim acaba birdahaki sezon mu açılır ?

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda

kadir

Yeni Üye
Uyumsuz olduğunu okudum da illa fifayı tekrar mı kurmam lazım? Yok mu bir yolu

hamzasazoglu

Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
ben bildiğim yoldan şaşmıyom bro size iyi eğlenceler ben fifa 16 ya geçmeyi düşünüyorum fa bizim sitede ki fifa 16 data dosyasını paylaşan arkadaşın paylaştığı full oyun mu şampiyonlar ligi var mı onda
Evet şampiyonlar ligi fln var ama full oyun mu olduğunu hatırlamıyorm