• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Türkiye Yerel Kupalar Modu

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
@reqoda kardeşim şu kupada berabere kalma sorununu bunda da güncelledin mi diğer yamadan kastın hangisi

Origin ID
yarasaaa
Arkadaşlar ben modu kurdum çok istedğim bir mod bu hele bide ptt 1. lig olsa ama yok :( arkadaşlar ben modu doğru kurduğuma eminim oyun içine giriyorum olmuyor yardım edebilirmisiniz ??
1517835255506.png

Origin ID
yarasaaa
update 2 değildi yükledim oldu sağolun teşekkürler yorumlarda bir çok kişi update den dolayı demiş o yüzden olmuyordur diye yükledim oldu teşekkürler Peki birşey sormak istiyorum
fifa superiority patch 18 i kurdum bunu üzerine forma modu kurarsam hata alırmıyım ?

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
update 2 değildi yükledim oldu sağolun teşekkürler yorumlarda bir çok kişi update den dolayı demiş o yüzden olmuyordur diye yükledim oldu teşekkürler Peki birşey sormak istiyorum
fifa superiority patch 18 i kurdum bunu üzerine forma modu kurarsam hata alırmıyım ?
Emin değilim. Dene bir istersen ama tahminimce sorun olur.

Origin ID
saaaaaaaaaaaa
Bir sıkıntısı yok abi gönül rahatlığıyla salabilirsin :)
bir şey soracam modu yükledikten sonra kariyer modunda ztk kazanan takım sonraki sezonda uefa avrupaya katılma hakkı kazanabiliyimo merak ettim de cevabını biliyorsan söylermisin admin

Origin ID
comando0623
formalarda sıkıntı olmasaydı kardeşim yayınlanacaktı arkadaşlarımız sıkı çalışma içerisinde forma kaldı sadece tamamlanınca reqoda sahnede olcak :D