• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA20 Türkiye Ligleri Yaması İçin Realism Mod?

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Paul'ün yaması da aynı mantıkla çalışıyor
işte denemediğim için paulun yaması hakkında yorum yapamıyorum ama realism çok detaylı çalışmıyor Türkiye ligleri yamasıyla
çünkü realism mod da kadro dosyası da mevcuttu. kadro dosyasını yüklesek bu sefer Türkiye liglerinden faydalanamayız.

Origin ID
crazygoaller95
işte denemediğim için paulun yaması hakkında yorum yapamıyorum ama realism çok detaylı çalışmıyor Türkiye ligleri yamasıyla
çünkü realism mod da kadro dosyası da mevcuttu. kadro dosyasını yüklesek bu sefer Türkiye liglerinden faydalanamayız.
Paul'de kadro dosyası yok hocam

@rcpcndncr hocam sanırım sen atıyorsun atabilir misin özelden rica etsem :)
Kardeşim, yamanın konusuna bıraktım güncellenmiş halini oradan alırsın

denildiği şekilde dosyayı oyunun kurulu olduğu yere attım içinde ki txt dosylarını ve mod managerdan açtım ama kariyerde oyuncunun boyunu saçını falan değiştiremiyorum neden olabilir yama aktif gözüyor

Origin ID
crazygoaller95
ben yorumda ki linki indirdim dediğiniz gibi oyunun dosyasının içine attım bide mod managerla başlattım ama aktif gözüyor ama kariyerde oyuncunun saçını ayarlıyamıyorum neden sizce
Oyuncunun saçını ayarlayamıyorum derken ? Biraz daha açar mısın kardeşim.

Oyuncunun saçını ayarlayamıyorum derken ? Biraz daha açar mısın kardeşim.
yorumda kariyerde oyuncu düzenlemerinde saç boy gibi özellikleri ayarlıyabiliyoruz demişti verdiğiniz linkte de türkçe çeviri yaptığımda kariyer düzenlemelerinde oyuncunun özelliğini düzenleyebiliyoruz yazıyordu ama kariyere giriyorum boyunu falan ayarlıyamıyorum

bunu diyorum indirdim ama bende böyle bişey yok?

flood oldu ama yorumları birleştiremedim
Kardes yamayı yükledınmı
bunu diyorum indirdim ama bende böyle bişey yok?

flood oldu ama yorumları birleştiremedim
kardes realısm mod en üstte olacak yamaları yuklerken
Evet sac sakal boy kilo sac rengi,oyuncu yaşları ve oyuncu güçleri hepsı ile oynayabilirsin elbette,

denildiği şekilde dosyayı oyunun kurulu olduğu yere attım içinde ki txt dosylarını ve mod managerdan açtım ama kariyerde oyuncunun boyunu saçını falan değiştiremiyorum neden olabilir yama aktif gözüyor
Kardes kilitleri açan locale dosyasını attınmı data klasorunun içine. Oyuncu düzenleme açık gözüküyormu