• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA20 Türkiye Ligleri Yaması İçin Realism Mod?

rcpcndncr

Tanınan Üye
Origin ID
crazygoaller95
dostum FIFA klasörü derken tam olarak nereye ayrıca zipli olarakmı atıyoruz içinden 2 belge çıkıyor çünkü.
Söylediğim gibi sadece DynamicHairBeardGrowth isimli sıkıştırılmış klasörün içindeki dosyayı FIFA'nın kurulu olduğu yere atıyosunuz. Diğerine gerek yok

şöyle söyleyeyim
fifer de denediğim de realis modu en altda olmadığı zaman çalışmıyor
bu paulun realism yamasında da geçerli mi bilmiyorum ama fifer de en altta olmadığı sürece bazı kısımlar çalışmıyor
sizin yama dünkü windows güncellemesine kadar çalışıyordu, ben paul'un realism modu ile sizin yamayı kullanıyordum. ilk 2'ye career realism ve gameplay modunu koydum 3-4'de sizin yama vardı. sorunsuz çalışıyordu.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
sizin yama dünkü windows güncellemesine kadar çalışıyordu, ben paul'un realism modu ile sizin yamayı kullanıyordum. ilk 2'ye career realism ve gameplay modunu koydum 3-4'de sizin yama vardı. sorunsuz çalışıyordu.
en üstte addon yaması altında krampon ve unlock modu vardı
onların altında sırasıyla realism türkiye ligleri ve forma modu vardı
realism mod arada kaldığı için çok detaylı çalışmıyordu. oyuncu değerleri yansıyor sadece. mesela bir alt yapı sorumlusunu brezilyaya gönderdiğin zaman 308.000$ dolar istiyor. ama realism modu aktif etmediğin zaman bu 120.000$ oluyor. oyuncu transfer değerleri de öyle.
evet realism mod çalışıyor ama çok detaylı çalışmıyor
dediğim gibi paulu denemedim.
fiferin çalışmadığını da şu şekilde anladım
fifer sanırsam fifa 16 da ki fikstür görüntüleme puan durumu görüntüleme kısmını eklemişti realism moda. ama türkiye ligleri en altta olduğu için bunları menüde göremiyordum. türkiye ligleri ile fifer tam uyuşmuyor oyuncu değerleri dışında :)