• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Türkçe Dil seçeneği olmayanlar gelsin.

Plati'den alınan hesaplar içinde geçerli midir hocam? Satın alacağım kullanıcı sadece İngilizce ve Rusça dillerinin olduğunu yazmıştı da.

DoctorL

Tanınan Üye
platiden sen aldınmı abi bir sıkıntı çıktımı
Platiden hesap aldım sayılmaz ama ordan bi hesapla oynuyorum ve sorun çıkartıyor. Mesela oynadığım hesabın şifre değişti başka hesaptan girdim tüm kayıtlarım gitti. Ondan dolayı yakın zamanda orjinal alıcaz

Platiden hesap aldım sayılmaz ama ordan bi hesapla oynuyorum ve sorun çıkartıyor. Mesela oynadığım hesabın şifre değişti başka hesaptan girdim tüm kayıtlarım gitti. Ondan dolayı yakın zamanda orjinal alıcaz
Offline aktivasyon yapmış mıydın?

Hocam hesap şifresi değişiyor başka hesap varsa ona girebilirsen giriyosun girdiğinde başka hesaba kayıtlar gidiyor.
Offline aktivasyon yaptığında hesabın şifresi değişmiş olsa bile origin'de online olmadığın için sen sorun olmadan girebiliyorsun. Benim bildiğim kadarıyla.

Dostum bu arada dosyan işe yaradı. Oyunum Türkçe. Oyuna kavuştuk ama şimdi de joystick sorunu var :D