• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 Türkçe Dil Paketi

kuthan

Üye
Türkçe dilini seçemeyenler ya da Türkçe dil seçeneği bulamayanlar için yapmış olduğum bir mod (1.0.5.9)

Oyunun Türkçe dil dosyasını, İngilizce (Birleşik Krallık) dil dosyası ile değiştirdim; oyuna girdiğinizde başlangıç ekranında English (Birleşik Krallık Bayraklı) seçeneğini seçmeniz lazım.türkçe.png

Ekli dosyalar

• Türkçe - FIFA 20.zip
    3.2 MB · Görüntüleme: 123
Son düzenleme:

giraayyy

Yeni Üye
frosty kullanırsak online oynamaya devam edebiliyor muyuz

cesurdogan

Yeni Üye
Türkçe dilini seçemeyenler ya da Türkçe dil seçeneği bulamayanlar için yapmış olduğum bir mod (1.0.5.9)

Oyunun Türkçe dil dosyasını, İngilizce (Birleşik Krallık) dil dosyası ile değiştirdim; oyuna girdiğinizde başlangıç ekranında English (Birleşik Krallık Bayraklı) seçeneğini seçmeniz lazım.Ekli dosyayı görüntüle 16560
Dostum dediklerini yaptım fakat bende hala ingilizce.

escen

Yeni Üye

Oyunun Türkçe dil dosyasını, İngilizce (Birleşik Krallık) dil dosyası ile değiştirdim; oyuna girdiğinizde başlangıç ekranında English (Birleşik Krallık Bayraklı) seçeneğini seçmeniz lazım.Ekli dosyayı görüntüle 16560
peki bunu yaparsak frosty mod ile türkiye ligleri yamasını kurabiliyomuyuz?