• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA18 TITLE UPDATE 1-2-3-4-5-6-7 and (v13)

halilayhn01

Yeni Üye
yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :)
Ben rahat bir şekilde yaptım ama kardeşimin bilgisayarında uptade 6 ve 7ye geldiğimizde exeyi açtık ve bu dosyayı nasıl açmak istersiniz diye sordu.bizde winrar dedik olmadı ne yapmamız gerek oyun dosyalarının hatasız olduğuna eminim bende sorunsuz çalışıyordu.

konrakko77

Üye
herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar dünya kupası güncellemesini nereden indirebilirim yardımcı olabilecek var mı

muddi

Tanınan Üye
FIFA 18 (+ Update 2, MULTi17) FitGirl kurulu. Steampunks, Update 2 ve Crack içeriyor.

Şimdi ben Title 3-4-5-6 mı kuracağım yoksa 1 den mi başlayacağım?
1 den başla ilerde sorun filan çıkmama ihtimaline karşı garantiye al

yatoo

Yeni Üye
ARKADAŞLAR OYUNA BİR ETKİSİ VARMI BU UPDATELERİN

akgn.emir

Üye
Origin ID
akgn.emir
2 Tane Sorum Var;

1- Yorumları Okudum Update 6dan Sonra Siyah Ekran Hatası mı Veriyor ?
2- 30.05.2018 Transfer Savesini Kullanabilirmiyim

Sorularımı Cevaplarsan Sevinirim

muddi

Tanınan Üye
Ben rahat bir şekilde yaptım ama kardeşimin bilgisayarında uptade 6 ve 7ye geldiğimizde exeyi açtık ve bu dosyayı nasıl açmak istersiniz diye sordu.bizde winrar dedik olmadı ne yapmamız gerek oyun dosyalarının hatasız olduğuna eminim bende sorunsuz çalışıyordu.
7 ye kadar kuracaksanız kariyerde siyah ekran sorunu için tıkla seçeneğindekini indirin. orda tek dosya halinde ve yapılması gerek işlemi videosunda anlatılıyor :)

wolgang

Yeni Üye
arkadaşlar indirdim updateleri 4 e kadar, indirdiğim dosyaları rar haline getiriyorum tekrar rardan çıkartırken ilk indirdiğim dosya uzantısına dönüyor ve oyun dosyları rar ın içinden çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim

muddi

Tanınan Üye
NOT : KARİYERDE SİYAH EKRAN SORUNU GİDERİLDİ. KONU BAŞINDA ANLATIM VE LİNK MEVCUT

muddi

Tanınan Üye
boyutu önemli değil fakat steampunks sürümü olması önemli

Bay27

Üye
Genel olarak 6. updatede sorun var gözüyle bakılıyor. Ben 6yı da kurup bi müddet oynadım ve tekrar kaldırıp 5 kadar kurudm ve o şekil oynadım. Yani anlayacağınız 6 pek stabil gelmedi bana. Şimdi 7yi kuran arkadaşlar bi sıkıntı yaşadı mı aceba, cevap verebilir misiniz bana.?
Teşekkürler...