• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 Takım formaları sorusu ?

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
Arkadaşlar bu süperlig için yapılan formaların dosyasını cm16 olmadan sadece data klasörü haline getirip atamazmıyız oyuna böyle yapamıyorum kariyer veri bozuluyor Yardım ...

Sprint

Tanınan Üye
Arkadaşlar bu süperlig için yapılan formaların dosyasını cm16 olmadan sadece data klasörü haline getirip atamazmıyız oyuna böyle yapamıyorum kariyer veri bozuluyor Yardım ...
Büyük ihtimalle save yapınca kariyerde ikinci sezon avrupaya göndermiyor sorun tam da bu çözümü ise daha önce de yazmıştım basit
1) Formayı cm 16 ile ekle save ve reg yap
2) Veritabanı dosyalarını masaüstüne kopyala
3) Moddingway mod selecor aracılığıyla DB10 seç
4) işlem bitince masaüstüne attığın veritabanı dosyanı yeniden yerine at.
5)Bunu yapınca hem kariyer bozulmaz kaldığı yerden devam eder hem formalar eklenir bizzat denedim bugün Konyaspor formalarını ekledim problemsiz çalıştı

More17

Moderatör
Yönetici
Büyük ihtimalle save yapınca kariyerde ikinci sezon avrupaya göndermiyor sorun tam da bu çözümü ise daha önce de yazmıştım basit
1) Formayı cm 16 ile ekle save ve reg yap
2) Veritabanı dosyalarını masaüstüne kopyala
3) Moddingway mod selecor aracılığıyla DB10 seç
4) işlem bitince masaüstüne attığın veritabanı dosyanı yeniden yerine at.
5)Bunu yapınca hem kariyer bozulmaz kaldığı yerden devam eder hem formalar eklenir bizzat denedim bugün Konyaspor formalarını ekledim problemsiz çalıştı
cm16dan yükledikten save le sadece reg yapmana gerek yok yaparsan bozulur oyun

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
Cm16 da save yaptigin an bozuluyor kariyer ve sunucu sil diyo yeni acman gerekiyor filemaster dan yapmiyom reg yedekleyip dedigini denemistim cok onceden sende nasil bozulmaz garip

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
Db dosyasi ile belgelerimdeķi fifa16 dosyasini yedekleyip denemistim

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
Burda olan forma dosyasini normal dosya data dosyasi nasil yapabiliriz sorum buydu soccergamingde ispanya ligininde vardi formalari png dosyasi görünce şaşırdım dosyasi yok zannetdim

More17

Moderatör
Yönetici
Cm16 da save yaptigin an bozuluyor kariyer ve sunucu sil diyo yeni acman gerekiyor filemaster dan yapmiyom reg yedekleyip dedigini denemistim cok onceden sende nasil bozulmaz garip
güzel kardeşim ben cm16 dan yüklüyorum saveliyorum sonra yeni profil açıyorum oluyor