• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 Stadyumlarda Renk Solukluğu İçin Çözüm

Ozgurstein

Üye
Arkadaşlar bu olayı, net bir şekilde çözüme kavuşturmamış. Şampiyonlar Ligi' nde atma olayı fixlendi mi?

maxell37

Aktif Üye
sampiyonlar ligi bozuldu.. ligde iyi ama şampiyonlar ligi sıkıntılı.... EA neden böyle yapar anlamış değilim. Şampiyonlar liginde atmosfer ve görüntü harika ama kariyerde halı saha maçı izlenimi veriyor..ligde kötü olan saha zemini 2gün sonra cenneten bir bahçe oluyor :D enteresan

Jigabonita

Yeni Üye
Bu sorun locele dosyasındaki rakamı değiştirilerek çözülmez ordaki değerler sadece stad görünüşünü o şekilde yapmaya zorluyor herhangi bir yama veya mod gelmeden cl ve lig maçlarını ayrı şekilde yapamazsınız

DoctorL

Tanınan Üye
Origin ID
DoctorLL
Allah rağzı olsun yeni gördüm çok mutluyum. Kendimi renk körü gibi hissediyordum

receptayyip29

Aktif Üye
Bu renk solukluğu bir sorun değil tam aksine gerçekçilik.Gerçekte tüm stadların çimleri yemyeşil mi?.Hayır.He tabiki yemyeşil saha göze hoş geliyor ancak gerçekçilik ararsak soluk renkte stadlar mevcut.

maxell37

Aktif Üye
Receptayyip29 gerçekçilik ayrı bir şey. Benim demek istediğim kariyer deki lig maclarindaki stadim berbat gözükürken aynı stad şampiyonlar Ligi'nde muhteşem gözüküyor. Sıkıntı burda anladinizmi

burc ugur

Üye
FORCE_REGIONALIZATION_COLOR

Aynen zaten bu da bölgesel renk demek.

Fifa 17-18 de de böyleydi sahalar. Gündüz yani akşamüstü kapalı gün oynayınca renkler düzenliyordu ama akşam maçı oynayınca sarımsı gibiydi.

maxell37

Aktif Üye
Kariyer yapıyordum direk uygular mı yoksa tekrardan başlamak gerekiyormu ??