• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Stadyumlarda Renk Solukluğu İçin Çözüm

KTFootballer

Moderatör
Yönetici
Origin ID
KTFootballer ve SchakalBABA
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bazı stadyumlarda renk solukluğu mevcut bunun için bir çözüm yolu bulduk.

Yapılması gerekenler;
FIFA19/Data/locale.ini Not Defteri ile düzenle diyoruz ve en altına aşağıda verdiklerimi ekliyoruz.

[]
FORCE_REGIONALIZATION_COLOR=0
FORCE_FAN_FLAGS=1
FORCE_TEAM_BANNERS=1
FORCE_INFLATABLES=1

Veya hazır locale.ini ;
Tıkla ve İndir.

Düzenlemeden Önce; Ekran Görüntüsü (523).png
Düzenlemeden Sonra;
Ekran Görüntüsü (522).png

KARDEŞİM GÜZEL AMA ŞAMPİYONLAR LİGİNİN RENGİNİ BOZUYOR DÜZELTEBİLİRMİSİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Origin ID
Bobby
Orjinal oyunda bir sorun olurmu yasaklanma oyuna girememe onlineden ban yeme gibi vb ? Birde ultimate team sahalarıda bu şekil soluk gözüküyor bunu yapsam düzelirmi ?

maxell37

Aktif Üye
Kariyer yapıyordum direk uygular mı yoksa tekrardan başlamak gerekiyormu ??

Conidorm

Yeni Üye
Origin ID
kamilozel11
Süperlig deki bazı takımların stadları böyle gözüküyor. Fifa 18 de de böyleydi. Hafif bir solukluk var diğer stadlara göre.

maxell37

Aktif Üye
Eline koluna sağlık gayet güzel oldu. Dandik stadlar bile renklendi. Webleyden güzel oldu.. şuan GS bıraktım ajaxa geçtim. Kariyer planlama o şekilde sonra ver elini Madrid :)

Origin ID
Bobby
Onlinede ultimate team’dada oluyormu arkadaşlar deneyen varmı ? Birde oyunum orjinal originden oynuyorum hesabımın ban yemesi yasaklanmasa onlineye erişimin kapanması gibi birşey olurmu ?

Origin ID
lazrail_61
çok sağol reis şimdi oyundan zevk almaya başladım. bu arada online da deneyen var mı ban falan yedirmesin.

maxell37

Aktif Üye
sampiyonlar ligi bozuldu.. ligde iyi ama şampiyonlar ligi sıkıntılı.... EA neden böyle yapar anlamış değilim. Şampiyonlar liginde atmosfer ve görüntü harika ama kariyerde halı saha maçı izlenimi veriyor..ligde kötü olan saha zemini 2gün sonra cenneten bir bahçe oluyor :D enteresan

Bu renk solukluğu bir sorun değil tam aksine gerçekçilik.Gerçekte tüm stadların çimleri yemyeşil mi?.Hayır.He tabiki yemyeşil saha göze hoş geliyor ancak gerçekçilik ararsak soluk renkte stadlar mevcut.