• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sorunlar & Çözümler

Origin ID
mustafakgz1
Arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var.Tamam her yamada her oyunda her kurulumda sıkıntı yaşayabilirsiniz ama siteyi incelemeden tekrar tekrar aynı sorunlarla ilgili konu , mesaj , flood vs. görmekten ,sürekli aynı soruların yöneltilmesinden çok rahatsız olmaya başladım.Elinizde fare ve klavye var açın , yazın siteyi araştırın lütfen yahu.Aynı şeyleri burada sürekli anlatmaktan birçok yönetici ve ben dahil herkes bunalmıştır.Kimse kılını kıpırdatmak istemiyor herşey hazır gelsin istiyor.Bundan sonra gelen her aynı soruya siteyi incele diye cevap vereceğim şahsım adına konuşmak gerekirse.Çünkü günde onlarca mesaj alıyorum ve hepsine bakamıyorum hep aynı şeyler sorulduğu için.Sizlerden ricam tüm Fifabase.com ailesi olarak biraz araştırmacı olun inceleyin , okuyun "ÖĞRENİN" birşeyler yapmasını.

Saygılarla...

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var.Tamam her yamada her oyunda her kurulumda sıkıntı yaşayabilirsiniz ama siteyi incelemeden tekrar tekrar aynı sorunlarla ilgili konu , mesaj , flood vs. görmekten ,sürekli aynı soruların yöneltilmesinden çok rahatsız olmaya başladım.Elinizde fare ve klavye var açın , yazın siteyi araştırın lütfen yahu.Aynı şeyleri burada sürekli anlatmaktan birçok yönetici ve ben dahil herkes bunalmıştır.Kimse kılını kıpırdatmak istemiyor herşey hazır gelsin istiyor.Bundan sonra gelen her aynı soruya siteyi incele diye cevap vereceğim şahsım adına konuşmak gerekirse.Çünkü günde onlarca mesaj alıyorum ve hepsine bakamıyorum hep aynı şeyler sorulduğu için.Sizlerden ricam tüm Fifabase.com ailesi olarak biraz araştırmacı olun inceleyin , okuyun "ÖĞRENİN" birşeyler yapmasını.

Saygılarla...
mustafa abi altına imzamı atarım :)
emin ol bu konunun altına da yazacaklar şöyle böyle diye
araştırma yapmadan gelinmesi insanı sinir ediyor
halbuki hepsinin çözümü bariz belli anlatıyoruz da
sıkma canını abi boşver :)

Origin ID
mustafakgz1
mustafa abi altına imzamı atarım :)
emin ol bu konunun altına da yazacaklar şöyle böyle diye
araştırma yapmadan gelinmesi insanı sinir ediyor
halbuki hepsinin çözümü bariz belli anlatıyoruz da
sıkma canını abi boşver :)
Eyvallah kardeşimde benim için problem değil aynı şeyleri copy-paste yaparım asıl canımı sıkan @DoctorL ve @hamzasazoglu kardeşlerimi aynı sorularla bunaltmaları...