• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 SON GÜNCELLEMELER [UPDATELER] !!

Öncelikle Selamlar Fifabase.com Üyeleri :) ;

EA Sports Facelerde Küçük de Olsa Düzenlemeler Yapıyor Ve Küçük Küçük Ayrıntılar [Bazen] Ekliyor. Kırık [Korsan] Oyun için Büyük Updatelerin Kırılması Ciddi Bakımdan Çok Zor Oluyor. Şuan Korsan Oyun İçin Update 2 Kırılmış Durumda. Update 3 Kırık Korsan Oyuna Henüz Çıkmadı Diye Biliyorum [Denk Gelmedim]. Bu Updateler Oyunda sorunlu Bulunan Oynanışlarda Değişiklik Gösteriyor Örneğin; Oyun İlk Çıktığında Vurduğunuz Toplar Çoğu Zaman Kaleyi Buluyordu. Ufak Bi Güncellemeyle Biraz Daha Azalttılar Gibi. Bunu Update 2 de Getirdiler. Birde Ayrı Olarak Oyun İçerisinde Profil Kısmında Bulunan Kadro Bölümünden Update Getiriyorlar. Bu Updateler Kadro, Oyuncu Facesi (Stili) Vb. Eklentileri İçeriyor. [Oynanış Updatelerini İçermiyor.] Bende Bu Updateleri Sizlerle Paylaşıcam. En Son Update yi Yamalar Kısmından Paylaştım. Güncelleme Geldiği Zaman Buradan Bilgilendirip Yamalar Kısmına Ekliyeceğim.

[En Son Update Tarihi = 24 . 11 . 2017 ] --------- YAMALAR KISMINDAN İNDİREBİLİRSİNİZ..

İyi Akşamlar :)

Hudersfield'te ki oyuncular kel oldu ?
Oyun Korsan Olduğu İçin Update 3 Bulunmuyor Bu yüzden Hudersfield deki Oyunculardan Bazıları Kel Oluyor. Update 3 Kırıldığında Bu Çözülür. Bu Güncellemeyi Kaldırmak İstiyorsan İse Takım Kadrolarından Varsayılana Çevirebilirsin. Böylece Update 2 Kadroları Tekrar Oluşur.