• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Söyle Rahatla?

Konudan Memnunmusunuz

• Evet

Kullanılan: 11 73.3%
  • Hayır

Kullanılan: 1 6.7%
  • Karasızım

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

zaferdemir

Aktif Üye
şöyle bir fifa ile ilgili başka sitelere dolaşayım dedim. Konularda gezerken bi baktım Sitenin bir kullanıcısı muazzam ön yargılı muazzam ö...kz muazzam angus, oyunlardan hiç anlamaz daha söyleyecek şey var ama neyse.... adam diyor ki: "ben bir türlü pesi bırakamıyorum. pesi çok severim. fakat ön yargımı kırmak için bir fifa 18 alayım dedim. ama olaydım." Buraya kadar mesele yok her şey normal. bir de demez mi: "en son fifa 99 güzeldi. o gün bugündür fifa oynamıyorum. fifaya hiç değişiklik yapılmamış, oyun stili aynı grafik aynı menüler berbat kontroller berbat oyuncu özellikleri berbat ve futbolla alakası yok" falan filan adam görüntüyle de kafa bozmuş. hiç bir şeyin değişmediğini söylüyor. adam fifadan bi habersiz cahil kalmış. 19 sene boyunca değişiklik göremeyen bu cahil, nerede yaşıyor acaba? zamanın ve insanların grafiklerin üzerinden TIR'lar taşlar geçmiş teknoloji bayağı gelişmiş siyasi haritalar değişmiş ve birçok coğrafi alan dünyadan yok olmuş. sene 99 yuh.... :mad: yorumlarınızı beklerim bu konuda:)

rcpcndncr

Aktif Üye
Origin ID
crazygoaller95
Elbette ki oyunun eksiği, hatası var, fakat buna oyun 99'dan beri değişmemiş demek biraz oyuna "b*k" atmak olur. Bu tiplerden hep olacak, ne zaman oyundan keyif alır hale geliriz o zaman biraz düzelmeler olur :)

cukur

Aktif Üye
Fıfa 18 WC Crack ve Fifa 19 için altyapı çalışması yapılması ( yama için)

YAMA ATANLARA BİRAZ DESTEK OLUR MUSUNU MADDİ KONUDA DEMİYORUM GENEL OLARAK HANİ DESTEKLER NITELIKDE HANİ

kayansait

Aktif Üye
17 İçin Süper Lig forma yaması lütfen :/ frosty editör ile aktif edebiliyorum ama frosty mod manager ile aktif etmek istiyorum 18 için olanlar var 17 ye uymuyo frosty editör ile aktif edince biraz kasma ve frosty mod manager ile aktif ettiğim yamaları kullanamıyorum biri yok mu frost mod manager ile aktif edelim