• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 Sıtkı Göde Yüz Çalışmaları

rcpcndncr

Tanınan Üye
Origin ID
Devrandaoo
Emeğine sağlık . Gerçekten yaptığın yüzler profesyönelce olmuş devamını bekliyorum . İyi Çalışmalar...

sitkigode

Aktif Üye
çok sağolun yorumlarınız için rebochonun yüz modellemesini ve texturesini bitirdim fakat henüz saç bulamadım. photoshop ile kendi saçını shopladığımda böyle bir görüntü çıktı ortaya :) saçı halledip linki vermeyi planlıyorum yüz modellemesi için önerileriniz varsa tabii ki açığım.
rebecho.png

Origin ID
Şimşek67
çok teşekkür ederim yorumlarınız için. isteklerinizi futbolcuların o tarzlarını görsellerle paylaşarak yaparsanız daha iyi olur. örneğin quaresma çok fazla still değiştirdi inanın şuan son halini bilmiyorum :D

Lens için bir görüntü daha paylaşayım saçı bitirdim sayılır, yüzün yan görünümünü hiç düzenlemedim şuan. lensin güzel bir profil görüntüsü varsa yollarsanız çok sevinirim :)

Ekli dosyayı görüntüle 16821
dövme temsili :)
Lensin Saçı böyle kalsın çok güzel olmuş muhteşem

Origin ID
Devrandaoo
Benim fikrim Türkiye liginde yüzü olmayan hiçbir futbolcu kalmaması yönünde bu çok zor olsada gelecek vaad eden genç yeteneklerimiz olsun Türkiye liginde yıllardır oynamasına rağmen bir türlü yüzü yapılmayan futbolcuları yaparsan oyun severler için bence daha güzel olacaktır