• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 Sıtkı Göde Yüz Çalışmaları

sitkigode

Tanınan Üye
Merhaba arkadaşlar, yaptığım çalışmaları burada paylaşacağım. Forumda konu açıp yorum beklemeyi özlemişim :)
destekleri icin EmreKaya ve yakarsu'ya cok tesekkur ederim
(calismayi henuz tamamlamadım)

Jeramain Lens Preview

prev.png

Son düzenleme:

Calipso7

Aktif Üye
Kaliteli başlangıç olmuş cidden ,bitmiş halini de sabırsızlıkla bekliyoruz kardeşim kolay gelsin :)

sitkigode

Tanınan Üye
hepinize çok teşekkür ederim.bu işin en güzel yanı gelen yorumları okumak :)
eski isimleri de buralarda görmek ayrı güzel. yüzü bitirmek üzereyim 2-3 farklı saç ile yayınlamak istiyorum. eğer istekleriniz varsa alabililirim.

Jeremain Lens (Oyuniçi)

1.png

hepinize çok teşekkür ederim.bu işin en güzel yanı gelen yorumları okumak :)
eski isimleri de buralarda görmek ayrı güzel. yüzü bitirmek üzereyim 2-3 farklı saç ile yayınlamak istiyorum. eğer istekleriniz varsa alabililirim.

Jeremain Lens (Oyuniçi)

Ekli dosyayı görüntüle 16806
Çok iyi olmuş elinize sağlık. Hocam Quaresma Yeni saç sitiliyle yaparmısınız.

Calipso7

Aktif Üye

Ekli dosyalar

Kardeşim öncelikle emeklerine sağlık. Sana zahmet Onyekuruyu da yapabilir misin müsait zamanında :) Emrekaya yaptı ama saç modeli çok iyi değil malesef :)

rcpcndncr

Tanınan Üye
Direkt karşıdan bir görüntüsü varsa oyun içi onu da paylaşır mısın bizimle ? Ellerine sağlık gayet iyi bir başlangıç :)

sitkigode

Tanınan Üye
çok teşekkür ederim yorumlarınız için. isteklerinizi futbolcuların o tarzlarını görsellerle paylaşarak yaparsanız daha iyi olur. örneğin quaresma çok fazla still değiştirdi inanın şuan son halini bilmiyorum :D

Lens için bir görüntü daha paylaşayım saçı bitirdim sayılır, yüzün yan görünümünü hiç düzenlemedim şuan. lensin güzel bir profil görüntüsü varsa yollarsanız çok sevinirim :)

HAIRV1.png
dövme temsili :)

çok teşekkür ederim yorumlarınız için. isteklerinizi futbolcuların o tarzlarını görsellerle paylaşarak yaparsanız daha iyi olur. örneğin quaresma çok fazla still değiştirdi inanın şuan son halini bilmiyorum :D

Lens için bir görüntü daha paylaşayım saçı bitirdim sayılır, yüzün yan görünümünü hiç düzenlemedim şuan. lensin güzel bir profil görüntüsü varsa yollarsanız çok sevinirim :)

Ekli dosyayı görüntüle 16821
Mükemmel olmuş :)
Quaresmanın son hali bu sanırım;
Uzun saçlı hali daha iyi bence.

Ekli dosyalar

Orkan Çinar, Braian Samudio, Kubilay Kanatsizkus ve Burak Kapacak ! 🙌🏼🙌🏼🙌🏼👏🏼👏🏼👏🏼

Origin ID
thpresidentburak

Ekli dosyayı görüntüle 16821
duzenlenıcek bişey kalmamış yayınla artıkk lütfennnn :D çok iyiii