• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Site İçerisinde Açılan Konular

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
sayın fifabase ailesi herkese selamun aleyküm hayırlı akşamlar.
tekrar tekrar rica ediyorum sitemiz de konu açmadan önce 2-3 sayfa gezip konulara bakın konunuz ile alakalı açılan konu var mı diye siteye kocaman arama butonu süs niyetine koyulmadı moderatörler burada süs niyetine yoklar. açılan her konudan 4-5 adet daha açılıyor kimisi de yetmezmiş gibi aynı konuyu gün aşırı açıyor. lütfen biraz emeğe saygı gösterelim forumu kirletmek ile kimsenin eline birşey geçmez
tekrar tekrar rica ediyorum hepiniz den hiçbirimiz kimsenin kalbini kırmak istemeyiz uyardığımız halde hâlâ aynı olayı yapanlar var. bu yöneticiletimize ileticem. uyardığımız kişiler zaten belli aynı şeyleri hala yapıyorlar bizler tatlı dille anlatmaya çalıştıkça sizler anlamıyorsunuz. yaptırımların kötü olmasını istemiyorum.
umarım gereken hassasiyet gösterilir. ben müsait bir vakitte tekrar forum temizliğine çıkıcam.

@cuhaismail @halilyc

başlıkların hepsinin büyük harfle olmamasına özen gösteriniz diyoruz ama dinleyen hiç kimse yok
bunu ben kendim uydurmadım biz moderatörlere de yönetici abilerimiz söylendi.
lütfen biraz hassasiyet gösterelim arkadaşlar
bu forum senin benim onun bunun değil
bu forum hepimizin...
iyi forumlar

Son düzenleme: