• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 Serhat Yüz Çalışmaları

Calipso7

Aktif Üye
Kardesim hepsi cok yararli ve güzel istekler fakat 10 dk da bir yüz yapilmiyor.Yorumlari takmiyoruz sanmayin,okuyoruz görüyoruz,her yerde yaziyor zaten nerdeyse.Daha 1 Ay oldu baslayali,kendi kitlemizi olusturmayla mesguluz biraz.Hepimizin izledigi,sevdigi,takimini tuttugu ligi tabi de kusursuz yapmaya calisacagiz.Ama her yerde de "Komutan Logar,bir cisim yaklasiyor!" gibi ayni yorumu görmekten biktik.Yüz yapimcilar ile günlük saatlerce zaman geciriyoruz yorumlari görüyoruz,listeye yaziyoruz,yapmaya da calisiyoruz ve calisacagiz.
1 Ay bile olsa her işinde ki gelişimini görüyoruz yaptıklarını da severek kullanıyoruz, uğraşın içinde teşekkür ediyoruz kardeşim.Rica edersem benim gibi 'yüz yapmak' isteyen kişiler için öğretici bir video çekebilir misin ?

h7officiall

Tanınan Üye
Origin ID
1453ibfk
Kardesim hepsi cok yararli ve güzel istekler fakat 10 dk da bir yüz yapilmiyor.Yorumlari takmiyoruz sanmayin,okuyoruz görüyoruz,her yerde yaziyor zaten nerdeyse.Daha 1 Ay oldu baslayali,kendi kitlemizi olusturmayla mesguluz biraz.Hepimizin izledigi,sevdigi,takimini tuttugu ligi tabi de kusursuz yapmaya calisacagiz.Ama her yerde de "Komutan Logar,bir cisim yaklasiyor!" gibi ayni yorumu görmekten biktik.Yüz yapimcilar ile günlük saatlerce zaman geciriyoruz yorumlari görüyoruz,listeye yaziyoruz,yapmaya da calisiyoruz ve calisacagiz.
Ben yüz yapımı için daha önceki vi yorumumda da vahdettin bundan (yüz yapımı günde pc başından kalkmadan yapılsa 2 yüz çıkabilir ve zordur) diye..
Sürekli yazmamin sebebi ise sizlerden bu cevabı almamaktandı (yüzleri listeliyor ve yapıyoruz) bunu kimse cevap olarak genelde yer vermediği için genelde istenen yüzleri toparlayıp soru soruyordum. Ama bir daha sormam... Kolay Gelsin iyi Çalışmalar hepinize...
Not : @Serhat abi irfan Canin yüzü gayet mükemmel lakin yüzden yada bilmiyorum İD çakışmasindan olur mu
İrfancani suanku güncel yamaya ekledim. Yüz gözüküyor sorunsuz ama Başakşehir ile ister kendi takimin gibi oyna ister rakip olarak seç o yüzü yükleyince mac başlamadan atıyor. Yüzü eski haline getirdim sorun düzeldi (bilgi vermek istedim)
Ayrıca @cuhaismail kardeşim bayern Münih ile halen oynamamıyor yada oyuncu düzenle kısmından oyunculara bakilamiyor. Tahminin şu "irfan can daki gibi bir yüz yama hatası yada ID çakışma ihtimalinden belki de bayern Münih ile yapilan maçlar oyundan atıyor... Siz bir çözüm bulabildiniz mi

scorpionn82

Aktif Üye
kardeşim öncelikle sizi terbik ediyorum kolay iş diyil keske 10 dk olsa ama en az 1 yada 2 ay suruyordur

Serhat

Tanınan Üye
@Serhat hocam saygılar,
4 Büyüklerin en azından yuzlerı yapılsa onların yuzunu aktıf etsek? :)
Fatih Terim var yapıldı Allah razıolsun
Okan Buruk,Hüseyin Cimşir,Sergen Yalçın (gönül isterdi fenerbahce'nin de antrenoru olsun oda yapılsıın)
bunların lınkı ICON moddan once de paylassanız? Herkes yama kullanmayabılıyor...
ayrıca arada hatırlatıyorum hakkınızı helal edın.
(Mert Günok, JR Caiçara, Alper Potuk,Tolgay Arslan, Isla,Hasan Ali,Lens,Atiba,Caner,Boyd,Rebocho gibı oyuncuları da yakın tarıhte gorebılecek mıyız?)
hem sizden hemde @EmreKaya , @cuhaismail ,@halilyc , @Furkan6141 @Aktivasy10 @rcpcndncr Arkadaslardan :)
1 Ay bile olsa her işinde ki gelişimini görüyoruz yaptıklarını da severek kullanıyoruz, uğraşın içinde teşekkür ediyoruz kardeşim.Rica edersem benim gibi 'yüz yapmak' isteyen kişiler için öğretici bir video çekebilir misin ?
kardeşim öncelikle sizi terbik ediyorum kolay iş diyil keske 10 dk olsa ama en az 1 yada 2 ay suruyordur
dosyalar birikiyor dostum merak etme. bizim aklımızda hepsi :)
1585923714816.png

bk_61

Yeni Üye
Merhaba, çalışmalarınız gerçekten harika! Öyle ki her yeni çalışmanızda "Keşke PES üzerine de bir şeyler yapsa" diyorum. Belki vardır ihtimâli, kim bilir :rolleyes:

Emeklerinize sağlık.

bk_61

Yeni Üye
Yıllarca Soccercenter, Socceroyun gibi döneme damga vurmuş sitelerde ikisi bir arada götürülüyordu, bugün de FIFA sitesinde PES için hazırlanan yüzlerin sorun yaratmaz herhâlde...

Hem bu kadar katı kurallar varsa başka alanlarda paylaşırsınız üstat, hiç sorun değil :)

efootballbase.com da @Hasann abi büyük bir paket çıkaracaktı ama bekliyoruz hala.
Tanışıklığım yok lâkin Evo-Web'den gördüğüm kadarıyla kendi çalışmalarını hazırlamaktan ziyâde piyasadaki yüzleri topluyor kendisi. Yani paylaşacağı paketteki yüz sayısı muhtemelen PES SmokePatch'teki sayıdan fazla olmayacaktır :)

Elvis

Yeni Üye
Origin ID
mertcan19961177@gmail.com
abi gabigol gabriel jesus bruno henrique face yaparmısın