• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA20 Serhat Yüz Çalışmaları

Serhat

Tanınan Üye
Yaptığın Fotodan dolayı mı bilmiyorum ama sağ göz küçük kalmış sanki soldak daha büyük
luyindama'nın sağ gözünde problem olduğunu düşüyorum. bir çok fotoda bu şekilde duruyor. ben de o yüzden ellemek istemedim. sağ göz kapağının üstü daha kapalı.

Ekli dosyalar

Serhat

Tanınan Üye
Gslilere biraz ara vereceğim. Gslileri çok şımarttık. :) şaka bi yana içimden geldiğince bir çok yüz yapma amacındayım. herhangi bir takıma ağırlık vermek değil niyetim.Kendim fenerli olduğumdan biraz kendime kıyak geçtim başta :)

ardaeminzevkliler

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
3535GTS

KırcaBey

Aktif Üye
Gslilere biraz ara vereceğim. Gslileri çok şımarttık. :) şaka bi yana içimden geldiğince bir çok yüz yapma amacındayım. herhangi bir takıma ağırlık vermek değil niyetim.Kendim fenerli olduğumdan biraz kendime kıyak geçtim başta :)
hocam lütfen en zor bulunanı mariano nolursunuz onu yapın bari son olarak :)

Origin ID
Byediloji
Christian Luyindama - Galatasaray

Ekli dosyayı görüntüle 14955
Ekli dosyayı görüntüle 14956

Christian Luyindama Face - İNDİR

Not: 215982 ID numaralı Matteo Moncosu (Seri B-Virtus Entella) oyuncu üzerine yapıldı.
Saçın arkasını sarı yapmak istedim,fakat daha sonra güncelleme ile yaparım diye vakit harcamadım :)
Ef sa ne !! Tebrik ederim 👏🏻

Falcao yu da guncelleyebilir misin?

Usta, gercekten yaptigin isler mükemmel. Tesekür ederim. Emegine saglik.

Rica etsem, yerli ikonlara vakit ayirabilirmisin. Milli takim 2002 mesela? (Rüstü, Bulent, Hasan, Ilhan, Yildiray, Hakan, Umit, Tugay, Alpay ve devami.....)

Tekrar tekrar tesekürler.