• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık FIFA 19 (PC)

Origin ID
ceyhunKayar
Selam arkadaşlar umarım konuyu yanlış yere açmıyorumdur ve umarım yasak değildir. Bu sitede fifa 17 satış konusu gördüğüm için açıyorum. Oyun iyi güzel ancak çok vaktimi alıyor, üniversite hazırlığı falan var. Almakta hata ettim, çok geç olmadan satmak istiyorum. Ben key şeklinde aldım oyunu, bir key birden fazla hesapta kullanılıyor mu bilmiyorum ama ne olur ne olmaz diye direkt hesabımla birlikte vereceğim. Kadrom pek iyi sayılmaz. Yaklaşık 70-80k'lık bir serie a kadrosu. Pjanic, Cuadrado, Savic gibi adamlar var. Ayrıca satılamaz olarak Mbappe ve Sane'nin şampiyonlar ligi kartları var. Başlangıç için size yeter de artar. Beğenmezseniz zaten takımı silip başkan kendi takımınızı kurabilirsiniz. İnternet üzeri alışverişe pek güvenmiyorum o yüzden kocaeli içi ilgilenen arkadaşlar varsa yazabilirler.

Zaten iki üç gün önce origin indiriminde 220 liraya düşmüştü oyun. Hem siz key değil 2.el hesap satıyorsunuz. 150 liraya anlaşabilir miyiz?

Origin ID
ceyhunKayar
ben ilanı açtığımda en ucuz yer 300 idi. yakında yine o aralıklara çıkar. maalesef zarar etmeden kapatmaya çalışıyorum 220ye aldım zaten oyunu ayrıca kullandıkça eskiyen bir şey değil ikinci eli olmaz. aksine 0dan almaktan çok daha karlı bir iş çünkü 0dan alırsan dandik adamlarla başlıyorsun oyuna bende mbappe ve sane falan var