• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA20 Sakaryaspor Kariyer Hikayesi

Bir süredir yapmayı düşündüğüm kariyer hikayesine FIFABasé TÜRKİYE LİGLERİ YAMASI V1'in çıkmasıyla başladım. Sakaryaspor'u tekrar Süper Lige taşımaya çalışacağız :)
Normalde Seçkin (Ultimate) zorlukta oynayacaktım fakat son güncelleme ile zorluk gerçek dışı bir hal aldığı için şimdilik maalesef Efsanevi'de oynayacağım.
İlk yaz transfer sezonunu kapattım.
Gerçekçi olması açısından bosman yani sözleşmesi bitecek olan oyuncular transfer edilmeyecek.

Kadromuz
000032.png

1.png

2.png

3.png

4.png

Son düzenleme:

NeoF

Tanınan Üye
Bir süredir yapmayı düşündüğüm kariyer hikayesine FIFABasé TÜRKİYE LİGLERİ YAMASI V1'in çıkmasıyla başladım. Sakaryaspor'u tekrar Süper Lige taşımaya çalışacağız :)
Normalde Seçkin (Ultimate) zorlukta oynayacaktım fakat son güncelleme ile zorluk gerçek dışı bir hal aldığı için şimdilik maalesef Efsanevi'de oynayacağım.
Gerçekçi olması açısından bosman yani sözleşmesi bitecek olan oyuncular transfer edilmeyecek.
Lig maçlarını 5 hazırlık maçlarını 4 dakika oynamayı planlıyorum.

Kadromuz
Ekli dosyayı görüntüle 12385

Ekli dosyayı görüntüle 12387

Ekli dosyayı görüntüle 12388

Ekli dosyayı görüntüle 12389

Ekli dosyayı görüntüle 12390
Harika, sürekli güncellersen bağımlısı olurum dostum, ellerine sağlık.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Lig maçlarını 5 hazırlık maçlarını 4 dakika oynamayı planlıyorum.

Kadromuz
Ekli dosyayı görüntüle 12385

Ekli dosyayı görüntüle 12387

Ekli dosyayı görüntüle 12388

Ekli dosyayı görüntüle 12389

Ekli dosyayı görüntüle 12390
Böyle güzel hikâyelere sebep olduysak ne mutlu bize... :)

TFF 2.LİG | 6. Hafta
3 puan kıl payı kaçtı.
13.png

6.Hafta sonunda 5. sıraya yükseliyoruz. Samsunspor kayıpsız yoluna devam ediyor. 000049.png

zeoob.com_4eeaf3ucau_photo.png

zeoob.com_0exsryxulj_photo.png