• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

PlayStation 4 Veri Transferi

mfa97

Yeni Üye
Origin ID
mfa97
Öncelikle bütün foruma hayırlı günler diliyorum.
Benim sorum oldukça basit. Yaklaşık 2,5 yıldır (Aralık 2017'den beri) 2.El bir Ps4 standart kasa kullanıyorum fakat bu aralar Ps4 pro ya geçiş yapma niyetindeyim. Merak ettiğim şey bu normal ps4 ün hafızasını ps4 pro'ya aktardığım zaman her Şeyi pro ya geçecek mi? Özellıkle 2 konuyu merak ediyorum.

1-pSn hesabı şifre ile yeniden girmeme vs gerek kalmadan direk pro ya geçecek mı?

2-2020 olmuş hala fifa 16 oynuyorum. kayıtlı verilerin geçtiğini biliyorum fakat merak ettiğim ea football club hesabı geçecek mi yani ilerlediğim seviyeler ve tp puanlarım geçerli kalacak mı?

Herkese şimdiden cevaplar için teşekkürler.

hamzasazoglu

ᕼᔕI EᗪITIOᑎ
Yönetici
Origin ID
HSIReaLy
Öncelikle bütün foruma hayırlı günler diliyorum.
Benim sorum oldukça basit. Yaklaşık 2,5 yıldır (Aralık 2017'den beri) 2.El bir Ps4 standart kasa kullanıyorum fakat bu aralar Ps4 pro ya geçiş yapma niyetindeyim. Merak ettiğim şey bu normal ps4 ün hafızasını ps4 pro'ya aktardığım zaman her Şeyi pro ya geçecek mi? Özellıkle 2 konuyu merak ediyorum.

1-pSn hesabı şifre ile yeniden girmeme vs gerek kalmadan direk pro ya geçecek mı?

2-2020 olmuş hala fifa 16 oynuyorum. kayıtlı verilerin geçtiğini biliyorum fakat merak ettiğim ea football club hesabı geçecek mi yani ilerlediğim seviyeler ve tp puanlarım geçerli kalacak mı?

Herkese şimdiden cevaplar için teşekkürler.
Konu ile alakasız fakat size önerim PS5 bu sene çok yakın bir zaman da çıkacakken PS4 tekrar almanız sonradan pişman edebilir. :)