• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA20 Oyunun Dosyaları

Stell

Yeni Üye
Beyler cpy olmuyor bir tane origin hesabı bulup offline Activation yapmanız gerekiyor

Stell

Yeni Üye
şuan bende iki hesap var bir hesapta fıfa 20 var adam salmıyor yükleyemiyorum diğer hesapta fıfa 20 ultimate team var ultimateyi yüklesem olurmu yoksa fıfa 20 direk

KırcaBey

Aktif Üye
Banada offline hesap lazım dosyalar hazır fazladan hesabı olanlar yardımcı olabılırlermı ?

https://www.fifabase.com/threads/offline-aktivasyon-yapimi-detayli.5722/ tıkla linke orada cmd offline dosyası var ıncele ıstersen.
bu aykutkum01 kimdir bilen var mı sitede ısmını arattım bulamadım ama bu fıfa 20 ıcın konusmam lazım onunla oyunu satın alıcaktım bende ama

önce oyunun kırılmış olan dosyalarını indir
fifa 20 nın kırılmıs dosyaları var mı sağlam virus olmayan

hocam banada atarmisin aldim oyun ama 5 ay sonra ban yedim ben nedeni bilmiyorum
rica etsem banada atarmisin

hocam banada atarmisin acaba

banada atma sansin var mi

arkadaşlar oyunu torrent olarak indirin kalabalık yapmasın hesabı alınca repair der kontrol ettirir eksik dosyaları tamamlarsınız offline aktivasyon yaparsınız indirip trafik yapmayın origin üzerinden
bende oyunu orjineld,i ama ban yemişiz arkadas fut hile yapmiş
ban yedik oyunu silmedim bunu nasil caliştirim tekrardan