• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA20 Origine Tamamen Offline Olarak Girmek

theoztrk

Moderatör
Yönetici
Merhaba arkadaslar kımınız oyunu aldı kımız platı veya baska sıtelerden hesap bularak oyunu oynuyor bu verecegım lınkte orıgıne herseferınde ınternetınız acık dahı olsa offlıne gıreceksınız ve hesab sıfresı degısse bıle onlıne olmadıgınız ıcın sorun olmıcak
yapmadan once en az bır kere orıgıne gırmıs ve oyunu bır kez acmıs olmalısınız
ardından orıgını tamamen kapatın ve verdıgım lınktekı cmd orıgın offlıne exe sını yonetıcı olarak acın
sadece bunu yapmanız yeterlı hesap sıfresını gırıp ofllıne olarak oynayabılırsınız

İNDİRME LİNK:ORIGIN OFLLINE

theoztrk

Moderatör
Yönetici
TIKLIYORUM CMDEYE açılıp bir anda kapanıyor birşey yazmıyor
tmm mantığı anladım offline başlatıyor origini ama yaptım başladı tıklayınca online olmamı istedi galiba trial edition ondan
kardesım cmd zaten kapanacak dırek orıgın acıldıgında su yazarsa sıfrenı yaz gır
he tabı oyunu kurup bı kere bayrak secım yerıne gelene kadar onlıne gır ama sonra full oflıne

Ekli dosyalar

theoztrk

Moderatör
Yönetici
kardeş sıkıntı zaten full oyun olan bir hesap bulmakta sende varsa iki dakkalığına versen böyle diyincede kimse vermiyor :rolleyes:
böyle dersen kımse vermez tabı aldıgımız hesap hepı topu 5-9 tl bı sıgara parası bıle degıl yanı bunu almak cok zor degıl
kımseyede mınnet eylemeye degmez

EmreAbi99

Yeni Üye
Origin ID
cCc-EmreAbi
bendede hesapda sorun var origine giriyorum suan cevrim disi diyor sonra tekrar deneyin ama origin aciliyor sonra bf5 girdigimde offlinesiniz diyor sonra bende 2 hesap var o diger hesapla girdim ve hicbir sknti yok anladimki sorun hesapda ve hesapda bf1 bf5 bf4 bf3 fifa 19 18 17 16 vardi , yetkili kisilerle konustum benim hesabi yetkililer askiya almislar nedeni bilmiyorum yetkililerin ismi TOS TEAM EA ve origine calisiyorlar benimle ozel mail olarak irtibata geciceklerdi fakat gecmediler bende 2hesabimla fifa 20 satin aldim takiliyorum anca boyle sorun cozebilirsiniz egerki sabirsizaniz ve diger hesaba giriyorum hala cozulmedi bilginize.

Dettlaff*

Tanınan Üye
bendede hesapda sorun var origine giriyorum suan cevrim disi diyor sonra tekrar deneyin ama origin aciliyor sonra bf5 girdigimde offlinesiniz diyor sonra bende 2 hesap var o diger hesapla girdim ve hicbir sknti yok anladimki sorun hesapda ve hesapda bf1 bf5 bf4 bf3 fifa 19 18 17 16 vardi , yetkili kisilerle konustum benim hesabi yetkililer askiya almislar nedeni bilmiyorum yetkililerin ismi TOS TEAM EA ve origine calisiyorlar benimle ozel mail olarak irtibata geciceklerdi fakat gecmediler bende 2hesabimla fifa 20 satin aldim takiliyorum anca boyle sorun cozebilirsiniz egerki sabirsizaniz ve diger hesaba giriyorum hala cozulmedi bilginize.
Çalıntı hesap için EA'dan destek mi istesinler?

offline aktivasyon yapsanda şifre değiştiği zaman giremiyorum sonuçta offline dosyasını çalıştırınca origin giriş istiyor