• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

NVIDIA için yardım!

xckralmotus

Tanınan Üye
Şimdi benim NVIDIA GeForce GT 420 model ekran kartım var. Oyunları kaldıran sistemim olsa bile kasıyor;
Ekran Kartı: 2 GB
RAM: 12 GB
İşlemci: Intel Core i5 3.20GHz 3.60GHz
Harddisk: 1TB 500GB

Untitled-1.jpg

Resimde görüldüğü üzere oyun kaydetmek için Shadowplay özelliğim yok. Freestyle için de hazır değil diyor bunları yüklemek istiyorum bana yeniden GForce Experience indiriyor. Birde ekran kartı güncelle diyor basıyorum güncel zaten son sürüm yüklü programda diyor ki son sürüm yüklü. Dalga falan mı geçiyorlar :D

Şimdi ben bu özellikleri nasıl yükseltebilirim? ve
Nasıl oyunlarım kasmaz? Program yükledim Razer Cortex ama onda da pek etki yok sanırım

Dettlaff*

Tanınan Üye
Şimdi benim NVIDIA GeForce GT 420 model ekran kartım var. Oyunları kaldıran sistemim olsa bile kasıyor;
Ekran Kartı: 2 GB
RAM: 12 GB
İşlemci: Intel Core i5 3.20GHz 3.60GHz
Harddisk: 1TB 500GB

Ekli dosyayı görüntüle 14329

Resimde görüldüğü üzere oyun kaydetmek için Shadowplay özelliğim yok. Freestyle için de hazır değil diyor bunları yüklemek istiyorum bana yeniden GForce Experience indiriyor. Birde ekran kartı güncelle diyor basıyorum güncel zaten son sürüm yüklü programda diyor ki son sürüm yüklü. Dalga falan mı geçiyorlar :D

Şimdi ben bu özellikleri nasıl yükseltebilirim? ve
Nasıl oyunlarım kasmaz? Program yükledim Razer Cortex ama onda da pek etki yok sanırım
Çok basit. Ekran kartını değiştirerek çözebilirsin yaşadığın bu sorunları ki orada da yazıyor zaten GTX860M üzeri bir GPU destekler diye.

Ben 1050 Tİ kullanıyorum hem uygun hem de şu an açmadığı oyun yok tabi benim ram ve işlemci de iyi belki ondandır. Laptop kullanmama rağmen memnunum

Son düzenleme:

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
Ben 1550 Tİ kullanıyorum hem uygun hem de şu an açmadığı oyun yok tabi benim ram ve işlemci de iyi belki ondandır. Laptop kullanmama rağmen memnunum
1050 Ti olmasın o? 1050 Ti şu zamanda yeterli bir ekran kartı ama ilerleyen zamanda piyasanın gerisinde kalacak büyük ihtimalle.

bence rx460 oem bulursan al. hem fiyat olarak çok makul hemde ekstra power gücü istemiyor direk anakarttan güç alıyor. ve performansı muthiş;)

xckralmotus

Tanınan Üye