• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 More17 FACES (AMATÖRCE) Ales Mateju - Brighton Hove

YÜZLERİMİ BEĞENİYOR MUSUNUZ ??

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

muddi

Tanınan Üye
bir ara yapmayı düşündüğüm oyuncuydu en kısa sürede yapacağım ;)
hocam chelsea da "bakayoko" adlı oyuncununda sağlam face, hair, hairlod, head, vs si de yok. 2 senedir bakıyorum bi umutla yapanda çıkmıyor hiçir sitede. olanlar var fakat hiçbiri senin yaptığın diğer faceler kadar düzgün yapmamış. senin amatörce dediğin bildiğin prof :D

More17

Moderatör
Yönetici
hocam chelsea da "bakayoko" adlı oyuncununda sağlam face, hair, hairlod, head, vs si de yok. 2 senedir bakıyorum bi umutla yapanda çıkmıyor hiçir sitede. olanlar var fakat hiçbiri senin yaptığın diğer faceler kadar düzgün yapmamış. senin amatörce dediğin bildiğin prof :D
bende olması lazım hemen paylaşıyorum buarada tşk ediyorum çok özenemiyorum yüzlere yapılacak çok yüzler var çünkü ve yalnızım

Son düzenleme:
Origin ID
iwanamzan
[QUOTE = "More17, post: 37176, member: 191"] T.Verlinden - STOKE CİTY
[ATTACH = full] 5243 [/ ATTACH] [ATTACH = full] 5244 [/ attach] [/ QUOTE]
where is the link ?

Mrsertac

Yeni Üye
Gerçekten Çok Başarılısınız Devamını Linkleriyle Beraber Bekliyorum İstek Alabiliyorsanızda Abdulkadir Ömür Yaparsanız Çok Güzel Olur :)

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
Baktim cm 16 da normal yaslarinda kariyer moduna girince 55 yasinda oluyo bazi genc oyuncular
kullanılan kadrolar kısmı var karıyer acmadan önce ordakini degiştiriyon geçerli özelleştirilen filan yapıyon vb şuan tam hatırlamıyorum