• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 More17 FACES (AMATÖRCE) Ales Mateju - Brighton Hove

YÜZLERİMİ BEĞENİYOR MUSUNUZ ??

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
emeğinize sağlık ama ben buna çok kızıyorum kendiligimizin oyuncularını hiç bir millet yapmazken biz onlarınkini yapıyoruz ozan kabak barıs alıcı elif elmas güven yalçın dururken biz bunları yapıyoruz güzel olmus ama kendi ligimize önem vermeliyiz bu benim sahsi fikrim saygılı bir elestiri yanlıs anlamayın ltn.

More17

Moderatör
Yönetici
emeğinize sağlık ama ben buna çok kızıyorum kendiligimizin oyuncularını hiç bir millet yapmazken biz onlarınkini yapıyoruz ozan kabak barıs alıcı elif elmas güven yalçın dururken biz bunları yapıyoruz güzel olmus ama kendi ligimize önem vermeliyiz bu benim sahsi fikrim saygılı bir elestiri yanlıs anlamayın ltn.
haklısın kardeşim ben premier lig kariyeri yaptığım için bu tür oyuncular yapıyorum şimdi ligimize dönücem ini elif elmasla başlıcam saygılar ;)

Sprint

Tanınan Üye
Junior Fernandes-Muğdat Çelik linkleri ne zamana gelir aylardır bekliyorum süper olmuş son çalışmalar da :)

Origin ID
venczel3535
eline sağlık dostum kolay gelsin halil akbunarın yüzü ile yasin öztekinin yeni saçını yapabilir misin

More17

Moderatör
Yönetici
halil akbunarın en kısa zamanda yaparım kardeşim fotosunu bulur musun net olarak