• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Masaüstü Arka Planınızda Ne Var ?

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
reis bu simgeleri ve internet hız göstergesini nasıl yaptığını bi anlatırmısın sana zahmet olmazsa
Simge paketinin adı OS X Minimalism iPack. Hız göstergesinin adı NetSpeedMonitor, sistem cpu ve ram kullanımını gösterende XMeters.
(NetSpeedMonitor'u Windows 10'da kullanmak için kurarken programı uyumluluk modundan windows 7/önceki windows sürümleri seçip öyle kurmanız gerekmekte, diğer türlü kurulmuyor.)

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
Alttaki Temaları rocketdock programını indirerek yapabilirsiniz

Arka planı isteyen arkadaşlar aynısını bulamadım wp engine'den indirdiğim için fakat benzerini buldum eğer isterseniz bunu kullanabilirsiniz :)

EDİT: Buldum ps4'ün temasıymış o yüzden bulmakta biraz zorlandım buyurun ikisi de çok hoş o yüzden ilk paylaştığımı silmeden bunu da ekliyorum

Son düzenleme:

baranbaba

Aktif Üye
Origin ID
fifa 18
Alttaki Temaları Rocketdog programını indirerek yapabilirsiniz

Arka planı isteyen arkadaşlar aynısını bulamadım wp engine'den indirdiğim için fakat benzerini buldum eğer isterseniz bunu kullanabilirsiniz :)

EDİT: Buldum ps4'ün temasıymış o yüzden bulmakta biraz zorlandım buyurun ikisi de çok hoş o yüzden ilk paylaştığımı silmeden bunu da ekliyorum

oyunun adı ne bu arada