• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı
Yönetici
Zaten ödül törenine katılmayışı bazı mesajlar veriyor, kaybedeceği yerde bulunmak istememesi çok normal zira Ronaldo rekabetten hoşlanan, kaybetmekten nefret eden bir adam, Manchester'daki günlerini çok özlüyorum kariyerinin de sonuna geldi umarım hayat bize o günlere benzeyen başka bir Ronaldo izleme fırsatı daha tanır...
Ronaldo gibi bir kişilik tipi bence daha gelmez hocam. :D Adam hem başarılı hem karizma. :D

1-0 hala. Bende bıraktım. Hocanın Selçuk ısrarı ve kenarda Erencan varken forvetsiz çıkması resmen saçmalık.
Fatih terimi severim ama malesef eski fatih hoca yok malesef.
Galatasaraya artık yenlik şart.
Lütfen kızmayın ama öyle..
Keşke fatih hocam eski gücünde olsa .. Çok isterdim.

Sürekli fatih terim olamaz ki takımın başında , bu sene şampiyonluk gelmezse istifa eder.
Etmesi lazım. Egosunu da alsın gitsin. Sırf eskiden oyuncuydu diye yanında iki üç tane taktik-teknik bilgisi sıfır antrenör diye adam tutuyor. Olmuyor onlarla işte. Adam gibi Avrupa'dan oradan buradan Premier lig görmüş, Bundesliga görmüş, La Liga görmüş antrenörlerle çalış, odaklan, gerekirse az para al. Ama yok, olmuyor işte.

Dibine kadar haklısın ama sözlerine dikkat et zira seyirci falan ilan edilebilirsin
Ben kötü bir şey demediim.
Biliyorum
Çok seviliyor hala ..
Ben de seviyorum ama eski gücünde değil ..
Bunu kastettim. :)
Geçen sene çok kötüydük.. Sonradan çok güzel açıldık. Fatih hoca sayesinde.
Şu falcao sakatlanması onyekurunun olmayaşı cok zora soktu ..

Ben kötü bir şey demediim.
Biliyorum
Çok seviliyor hala ..
Ben de seviyorum ama eski gücünde değil ..
Bunu kastettim. :)
Geçen sene çok kötüydük.. Sonradan çok güzel açıldık. Fatih hoca sayesinde.
Şu falcao sakatlanması onyekurunun olmayaşı cok zora soktu ..
Fatih Hoca bir Galatasaray taraftarı. Ben bunu hep söyledim, bizim gördüklerimizi Terim'de görüyor. Ancak bu antrenörlerle yürümez. Daha önce de bu tepkiyi taraftar gösterdiğinde antrenörlerime gelen hakaretleri kendime gelirmiş gibi algılarım diyor. Ya şu kafayla yürümez işte. Adamların tek yaptığı yedek kulübesinde kalabalık görünmek.

Fatih Hoca bir Galatasaray taraftarı. Ben bunu hep söyledim, bizim gördüklerimizi Terim'de görüyor. Ancak bu antrenörlerle yürümez. Daha önce de bu tepkiyi taraftar gösterdiğinde antrenörlerime gelen hakaretleri kendime gelirmiş gibi algılarım diyor. Ya şu kafayla yürümez işte. Adamların tek yaptığı yedek kulübesinde kalabalık görünmek.
Dediğim gibi dostum..
Yenilik şart hem de acil ..
2 0 oldu bu arada..
Kendi sahamızda bide..

kayansait

Aktif Üye
Nagatomo, Ahmet Çalık, Emre Taşdemir özellikle SERİ(gördüğüm en kötü Galatasaray ortasahası yok oyun görüşü felan geç) Emre Mor Jimmy geçelim hepsini as'ndan yedeğine kadar çöpler ordusu midem bulanıyor artık

kayansait

Aktif Üye
Muslera ve Linnes dışında hepsini zararına sat! En az Emin Bayram gibi altyapıdan 3 oyuncu monte et sonra kaliteli transfer yap bedavaya Seri'yi Babeli felan alma top özürlüsü adamlar bu adamlar Tuzlada bugün 11'de oynıyamazlardı

Tebrik edilmesi gereken bir şey varsa Tuzla'dır. Eski şampiyon dememiş, en büyğk kulüp dememiş, analiz etmiş, incelemiş, karşısında ne yapabilirim diye düşünmüş, ona göre plan yapıp ona göre taktik hazırlamış. Biz mahalle takımı gibi oynarken, en az 5 kontraya kalktılar, ikisi gol oldu. Defansta geçit vermediler, Galatasaray'ın net pozisyon sayısı herhalde bir tane falandır, o da bırakın gol olmayı, çerçeveyi bile bulmadı.

Kısacası Galatasaray'da taktik namına, organizasyon namına, plan namına hiç bir şey yok, Tuzla'da analiz var, planlama var, organizasyon var. Ayrıca arada dağlar kadar bütçe farkı, arada dağlar kadar başarı farkı var. Ders çıkarılması gereken bir maç.

Futbol artık vereyim gazı, geçeyim kenara olarak oynanmıyor. Şu an ekranda Tuzlaspor teknik direktörü resmen alay ediyor, taktiğini anlattı ya. Fatih Terim'e ders veriyor resmen.

Fatih Terim ve yanında iki üç tane anlamsız antrenör ile hiçbir şekilde müdahale etmiyor Galatasaray'a. Saçmalık, rezillik, suçluluk... Fatih Terim bunları hissetmeli, bunları anlamalı. İnşallah anlar, o bizim kalbimizde imparatordu, öyle kalmalı, adını lekememeli. İstifa da bir hizmettir.

Sadece tek maç değil, sezon başından beri durum ortada. Kötü oyun, şaşırmadığımız skor.

Ekremcan_35

Aktif Üye
Bu soğukta yağmurda sokak sokak gezdiriyorsun derdinden Galatasaray.... Fatih Hoca oyuncularda değil kendinde sorun aramalı neyi nerede yanlış yapıyorum diye mesela Erencan gibi genç bir forvetin varken neden 3 kanatla başladın maça hadi başladın Yunus gibi o bölgede altyapıda oynamış adamı neden kanata çektin de Emre Mor'u ileriye çektin zaten Yunus'a da Emre'ye geleceğim.Ne Yunus ne Emre gram gelişmedi gram fayda sağlamadı takıma birini sırf saçından dolayı 'Türk Griezzmann' diye havalandırdık birini de 'Türk Messi' diye alın size Messi,Griezzmann 2.lig takımına karşı kendi evinde en ufak bir tehlike yaratamıyorsun bir de bu takımdan para alıyorsun ulan utanma olur utanma şan şöhret ün bir yere kadar haysiyet olur gurur olur insan da bu oyuncular artık genç değil Avrupa'da orta yaş kategorisine giriyor bu adamlar ha bunlar varken tüm Türk oyuncuları heba etmeyelim Emin yaşına rağmen tek kelime ile müthişti Galatasaray 2 tehlike yarattı ikisinde de STOPER ve 16 YAŞINDA olan Emin yaptı. Tuzla'yı da sonuna kadar tebrik ederim analarının ak sütü gibi helal galibiyet aldılar rövanşta as kadroyla çıkarsın belki alırsın ama evinde 2-0 rezilliği unutulmaz acilen değişmesi gereken şeyler var ego gibi,taktik gibi....

Tebrik edilmesi gereken bir şey varsa Tuzla'dır. Eski şampiyon dememiş, en büyğk kulüp dememiş, analiz etmiş, incelemiş, karşısında ne yapabilirim diye düşünmüş, ona göre plan yapıp ona göre taktik hazırlamış. Biz mahalle takımı gibi oynarken, en az 5 kontraya kalktılar, ikisi gol oldu. Defansta geçit vermediler, Galatasaray'ın net pozisyon sayısı herhalde bir tane falandır, o da bırakın gol olmayı, çerçeveyi bile bulmadı.

Kısacası Galatasaray'da taktik namına, organizasyon namına, plan namına hiç bir şey yok, Tuzla'da analiz var, planlama var, organizasyon var. Ayrıca arada dağlar kadar bütçe farkı, arada dağlar kadar başarı farkı var. Ders çıkarılması gereken bir maç.

Futbol artık vereyim gazı, geçeyim kenara olarak oynanmıyor. Şu an ekranda Tuzlaspor teknik direktörü resmen alay ediyor, taktiğini anlattı ya. Fatih Terim'e ders veriyor resmen.

Fatih Terim ve yanında iki üç tane anlamsız antrenör ile hiçbir şekilde müdahale etmiyor Galatasaray'a. Saçmalık, rezillik, suçluluk... Fatih Terim bunları hissetmeli, bunları anlamalı. İnşallah anlar, o bizim kalbimizde imparatordu, öyle kalmalı, adını lekememeli. İstifa da bir hizmettir.

Sadece tek maç değil, sezon başından beri durum ortada. Kötü oyun, şaşırmadığımız skor.
Ne diyebilirim.
Çok doğrusun dostum..