• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Liverpool Tarih Yazdı

liverpool bu sefer şampiyonlar ligi şampiyonu olur mu ?

• Olur

Kullanılan: 22 84.6%
  • Olmaz

Kullanılan: 4 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    26

zaferdemir

Tanınan Üye
Bir Premier Lig sever olarak olur değil olmasını isterim. Yüksek disiplinliği, kazanma hırsını bir arada tutan,ego kasmayan, ekip ruhuna cidden önem veren Nuri Şahin'i geliştiren teknik adam Jürgen Kloop Dortmund'u finale taşıdığı gibi Liverpool'u da üst üste iki kez finale taşımıştır. Salah, Firmino, Mane üçlüsü durdurulamıyor.Yeni transfer Şakirinin de takıma büyük katkısı var. Hatta premier ligi şampiyonu da olmasını isterdim. Gelecek rakip Real Madrid gibi bir takım olmayacağı için alması yüksek ihtimaldır. İhtimal %65. Ama finallerde kader anları değişik işler. Bazen güçlü rakibin çarkına göre işlemez. Ama yine de şampiyon LİVERPOOL derim noktayı koyarım.

Son düzenleme:
2016 yılında Dortmund'u aynı şekil eleyip Avrupa Ligi Finalinde Sevilla'ya yenilip kaybetmişlerdi.Finaller başka bir seviye.

ben bir real madridli olarak geçen sene liverpool un kazanmasını istemiştim sergio ramos sayesinde kurtardı madrid bu sene liverpool alır kupayı