• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Kariyer & Hikaye Modunda Ses Cızırtısı

Origin ID
EpekSari
Arkadaşım bende aynı sorunu yaşıyordum ne yaptıysam düzelmedi en sonunda ses ile ilgili ne kadar driver varsa sildim yeniden kurdum daha sonra fifayı silip yeniden kurdum ve şuan 3.sezonum kariyerde bir kez bile ses sorunu yaşamadım bir de directx'i güncel tutmakta fayda var .

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Onu da yaptım. Yine olmadı... Ya yemin ediyorum illallah dedim ya :D
arkadaşımızın dediğini dene bence kardeşim
Arkadaşım bende aynı sorunu yaşıyordum ne yaptıysam düzelmedi en sonunda ses ile ilgili ne kadar driver varsa sildim yeniden kurdum daha sonra fifayı silip yeniden kurdum ve şuan 3.sezonum kariyerde bir kez bile ses sorunu yaşamadım bir de directx'i güncel tutmakta fayda var .

Yaptığınız işlemleri yazabilir misiniz rica etsem ? Fifa yı komple kaldırdım. Hatta Iobit Uninstaller dan. Hiçbir dosya kalmadı (save hariç). Şimdi de Aygıt Yöneticisinden sesle ilgili olan tüm sürücüleri kaldırıyorum. Doğru mu ?

Güncelleme :
Ses ile ilgili her şeyi kaldırdım. Realtek i komple kaldırdım bilgisayardan. Yeniden başlattım. High Definition Audio Aygıtı otomatik olarak kuruluyor. Sizde de öyle miydi ?

Son düzenleme:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
doğrudur kardeşim kendi kendine güncellemesi lazım için rahat etmezse kendinde aygıt yöneticisinden güncelleyebilirsin

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
kardeşim kariyer de mi yapıyor yoksa direk santra yapınca mı onu kontrol ettin mi

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Oyuna ilk girişte normal maç yapınca hiçbir sıkıntı yok. Ama ne zaman kariyere giriyorum (teknik direktörlük) , o zaman başlıyor.
normal de kullandığın yamalar da bu sıkıntıyı yaşarsın ama yama kullanmıyorum dedin. oyuncu kariyeri aç bakalım birde orda dene

Origin ID
EpekSari
Yok... Olmuyor... Vallahi bıktım... İllallah yani... Uğraşmayacağım... Yeter... Ne yaptıysam olmuyor.
Ya sana dediklerimi yaptığımda sorunu çözdüm fakat seninkini inan anlamış değilim directx ile ilgili bi problem olabilir eski sürümlerini kurup dene bir de istersen

EgeOncel

Tanınan Üye
Belgelerim FIFA 18 dosyasını bi yedekleyip silip tekrar oyuna girip tekrar Profil ve Kariyer açıp dene bakalım, aklımda tek çözüm bu kaldı, olmadı format.

Son düzenleme:
Ya sana dediklerimi yaptığımda sorunu çözdüm fakat seninkini inan anlamış değilim directx ile ilgili bi problem olabilir eski sürümlerini kurup dene bir de istersen
DirectX her çıkan yeri sürümünde, eski sürümlerinde kullandığı dosyaları da beraberinde getiriyor zaten.

Belgelerim FIFA 18 dosyasını bi yedekleyip silip tekrar oyuna girip tekrar Profil ve Kariyer açıp dene bakalım, aklımda tek çözüm bu kaldı, olmadı format.
Sırf bu sorun için 3-4 gün evvel komple sıfırladım bilgisayarı. Ama bi dediğinizi deneyeyim. Hayır, anlamadığım şu, normal maça girdiğimde (her şeyi fulledim ayarlarda) hiçbir sıkıntı yok. Her şey gayet normal. Ama kariyere girdiğimde aman yarabbi... Oyun sesler gidiyor, oyun kasmaya başlıyor, saçma sapan bir hal alıyor.

Yolculuk moduna girdim. Onda bi sıkıntı çıkmadı. Sevindim ama ta ki kariyer moduna girene kadar. Yine her şey aynı tas aynı hamam...

EgeOncel

Tanınan Üye
:/ malesef aklıma başka bir çözüm gelmiyor ama oyunun dosyaları bozuk olabilir başka bir siteden tekrar indir istersen

:/ malesef aklıma başka bir çözüm gelmiyor ama oyunun dosyaları bozuk olabilir başka bir siteden tekrar indir istersen
Eeee... :D .... İşin komik tarafı onu da yaptım HAHAHAHADASDAWSDQWASDSXA.... Sanırsam hiç çözüm yok. Belki de artık bilgisayarı yenilememin vakti gelimiştir.

EgeOncel

Tanınan Üye
:D başka bir oyunda sıkıntı yoksa bilgisayarla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Aklıma çözüm gelirse yine yazarım ama :DD