• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Kariyer & Hikaye Modunda Ses Cızırtısı

Arkadaşlar merhaba. Oyunda, normal maça girdiğimde hiçbir sıkıntı yok. Gayet iyi oynuyorum fakat kariyere girdiğimde işin rengi değişiyor. Maç kasmaya seyircinin sesi , spikerin sesi sanki kekeliyormuş gibi kesik kesik geliyor. Oyunu en düşük ayarlarda açmayı dahi denedim ama olmadı. Yüksek Performanslı Nvdia İşlemcisi modunda açtım oyunu yine bi sonuç alamadım. Direct X seçimini hem 11 hem 12 denedim yine olmadı... Bir türlü olmuyor. Acaba bu sorunu atlatabilen biri var mı ? Yada yardımcı olabilecek biri ? Teşekkürler.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
dostum kullandığın yamadan kaynaklı aynı sorunu bende yaşıyorum. ama ben nvidia ekran kartı kullanıyorum sorunu da frosty mod managere sağ tıklayıp yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştır dediğim de çözüyorum. yada maça girdikten sonra kulaklık takıyorum bir maç öyle yapıyorum diğer maça girerken çıkarıyorum sorun çözülüyor ama bu ikinci tavsiye mi fazla önermiyorum jack girişinden ses kartına zarar verebilir. yönetici olarak çalıştır yada yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştır. ikisi de olmazsa oyunun seslerini tamamen kısıp bir iki maç dene. oyunda problem yok kullandığın yamayla ilgili.
fıp 18 kullandığım da da aynı sorunu almıştım superiotry patch yi kullanıyorum şuan arada sırada aynı sorunu yaşıyorum. umarım sunduğum çözümler işine yarar

Herhangi bir yama kullanmıyorum. Ama dediklerinizi tekrardan bi' deneyeceğim. Teşekkürler.

dostum kullandığın yamadan kaynaklı aynı sorunu bende yaşıyorum. ama ben nvidia ekran kartı kullanıyorum sorunu da frosty mod managere sağ tıklayıp yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştır dediğim de çözüyorum. yada maça girdikten sonra kulaklık takıyorum bir maç öyle yapıyorum diğer maça girerken çıkarıyorum sorun çözülüyor ama bu ikinci tavsiye mi fazla önermiyorum jack girişinden ses kartına zarar verebilir. yönetici olarak çalıştır yada yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştır. ikisi de olmazsa oyunun seslerini tamamen kısıp bir iki maç dene. oyunda problem yok kullandığın yamayla ilgili.
fıp 18 kullandığım da da aynı sorunu almıştım superiotry patch yi kullanıyorum şuan arada sırada aynı sorunu yaşıyorum. umarım sunduğum çözümler işine yarar
Maalesef, yine sonuç alamadım.

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
fpsyi 30 yap mssaayı off low yap birde chat kaldır sterao yap Direct11 kariyerde dene ben öyle yaptım arada yapıyor onun dışında gayet rahatim

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
başkan bende de başka çözüm kalmadı üzgünüm :(%(

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
birde iyer uptade 5 e kadar yaptıysan uptade 2 steampunksun içindeki fifasetupu at tkrr öyle yap ayarları iyer oyun orjinal degilse tabi orjinalde nasıl çözersin orayı pek iç acıcı degil

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
başkan yine birazdan pc başına geçtiğim de araştırırım senin için umarım iç acıcı bi haber bulurum

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
maça girdikten sonra kulaklık tak maç ses geldiği zaman kulaklığı çıkar ses belki düzelir. ama bunu da çok sık yapma ses kartına zarar verebilir

EgeOncel

Tanınan Üye
Eğer bu çözümlerin hiçbiri işe yaramadıysa son olarak bi uyumluluk modunu Windows 8 e falan almayı dene, yönetici olarak çalıştır olmadı oyunu başka bir siteden tekrar indir istersen.