• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 kariyer de takım önerisi

rcpcndncr

Tanınan Üye
Oyuncuların yüzleri ve stadyumları eklenmiş Sevilla ve Valencia iyi bir tercih olabilir. Yıllardır süren Barcelona ve Real Madrid rekabetine ve son yıllarda bu rekabete dahil olan Atletico Madrid'e karşı bu takımlarla keyifli kariyer geçirebilirsin :)

DoctorL

Tanınan Üye
Origin ID
DoctorLL
Aston Villa'yı alıp eski günlerine döndürebilirsin :)

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Oyuncuların yüzleri ve stadyumları eklenmiş Sevilla ve Valencia iyi bir tercih olabilir. Yıllardır süren Barcelona ve Real Madrid rekabetine ve son yıllarda bu rekabete dahil olan Atletico Madrid'e karşı bu takımlarla keyifli kariyer geçirebilirsin :)
sevillanın kadro sistemini beğenmedim abim ama valencia ya bakıcam teşekkür ederim :)
leichester city nasıl
bak güzel oldu bu teşekkür ederim :)
FİFA 19 KONULARINI GÖRDÜKÇE BEN

leo :D
Aston Villa'yı alıp eski günlerine döndürebilirsin :)
buna da bakıcam kanka teşekkür ederim :)

rcpcndncr

Tanınan Üye
sevillanın kadro sistemini beğenmedim abim ama valencia ya bakıcam teşekkür ederim :)
Ben PS4'e güncellemenin gelmesini bekliyorum, gelsin başlayacağım. Bundan önce Fenerbahçe ile 2 yıl kariyer yaptım. Hazard, Sterling, De Gea gibi futbolculara sözleşmelerinin bitimine 6 ay kala bonservis ödemeden kadroya kattım. Sonra bi sıkıldım, şimdi güncellemeyi bekliyorum. :D

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Ben PS4'e güncellemenin gelmesini bekliyorum, gelsin başlayacağım. Bundan önce Fenerbahçe ile 2 yıl kariyer yaptım. Hazard, Sterling, De Gea gibi futbolculara sözleşmelerinin bitimine 6 ay kala bonservis ödemeden kadroya kattım. Sonra bi sıkıldım, şimdi güncellemeyi bekliyorum. :D
açık ara favorim fenerbahçe ama türkiye ligi çok kısıtlı abi sadece süper kupası var başka da birşey yok ingiltere ispanya istemem de ki sebeb daha kapsamlı iştiyse genç oyuncu yetiştirebiliyoruz :)

rcpcndncr

Tanınan Üye
açık ara favorim fenerbahçe ama türkiye ligi çok kısıtlı abi sadece süper kupası var başka da birşey yok ingiltere ispanya istemem de ki sebeb daha kapsamlı iştiyse genç oyuncu yetiştirebiliyoruz :)
-İngiltere'den Everton veya West Ham'ı alabilirsin bence.
-Fransa'da Olympique Lyon ve PSG'den başka takım tavsiye etmem.
-Almanya'dan Bayer Leverkusen, RB Leipzig ve Schalke gayet keyifli kariyer yapacağın takımlar olabilir, özellikle yüz güncellemesi geldiğinde güncelleme listesinde gördüğüm genç yıldızların gerçek yüzleriyle kariyer yapmak daha keyifli olacaktır.
-İtalya'da Roma ve Torino
-İspanya'dan da dediğim gibi Sevilla ve Valencia

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
-İngiltere'den Everton veya West Ham'ı alabilirsin bence.
-Fransa'da Olympique Lyon ve PSG'den başka takım tavsiye etmem.
-Almanya'dan Bayer Leverkusen, RB Leipzig ve Schalke gayet keyifli kariyer yapacağın takımlar olabilir, özellikle yüz güncellemesi geldiğinde güncelleme listesinde gördüğüm genç yıldızların gerçek yüzleriyle kariyer yapmak daha keyifli olacaktır.
-İtalya'da Roma ve Torino
-İspanya'dan da dediğim gibi Sevilla ve Valencia
abi naptın yaa vur dedim öldürdün :D
oyuna girdiğim de hepsine bakıcam abi
çok teşekkür ederim :)