• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 kariyer de takım önerisi

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
arkadaşlar selamun aleyküm iyi forumlar
newcastle arsenal watford gibi takımları aldım
şuan watfordu yönetiyorum da
başka takım öneriniz var mı

rcpcndncr

Aktif Üye
Origin ID
crazygoaller95
Oyuncuların yüzleri ve stadyumları eklenmiş Sevilla ve Valencia iyi bir tercih olabilir. Yıllardır süren Barcelona ve Real Madrid rekabetine ve son yıllarda bu rekabete dahil olan Atletico Madrid'e karşı bu takımlarla keyifli kariyer geçirebilirsin :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Oyuncuların yüzleri ve stadyumları eklenmiş Sevilla ve Valencia iyi bir tercih olabilir. Yıllardır süren Barcelona ve Real Madrid rekabetine ve son yıllarda bu rekabete dahil olan Atletico Madrid'e karşı bu takımlarla keyifli kariyer geçirebilirsin :)
sevillanın kadro sistemini beğenmedim abim ama valencia ya bakıcam teşekkür ederim :)
bak güzel oldu bu teşekkür ederim :)
FİFA 19 KONULARINI GÖRDÜKÇE BEN

leo :D
Aston Villa'yı alıp eski günlerine döndürebilirsin :)
buna da bakıcam kanka teşekkür ederim :)

rcpcndncr

Aktif Üye
Origin ID
crazygoaller95
sevillanın kadro sistemini beğenmedim abim ama valencia ya bakıcam teşekkür ederim :)
Ben PS4'e güncellemenin gelmesini bekliyorum, gelsin başlayacağım. Bundan önce Fenerbahçe ile 2 yıl kariyer yaptım. Hazard, Sterling, De Gea gibi futbolculara sözleşmelerinin bitimine 6 ay kala bonservis ödemeden kadroya kattım. Sonra bi sıkıldım, şimdi güncellemeyi bekliyorum. :D

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Ben PS4'e güncellemenin gelmesini bekliyorum, gelsin başlayacağım. Bundan önce Fenerbahçe ile 2 yıl kariyer yaptım. Hazard, Sterling, De Gea gibi futbolculara sözleşmelerinin bitimine 6 ay kala bonservis ödemeden kadroya kattım. Sonra bi sıkıldım, şimdi güncellemeyi bekliyorum. :D
açık ara favorim fenerbahçe ama türkiye ligi çok kısıtlı abi sadece süper kupası var başka da birşey yok ingiltere ispanya istemem de ki sebeb daha kapsamlı iştiyse genç oyuncu yetiştirebiliyoruz :)

rcpcndncr

Aktif Üye
Origin ID
crazygoaller95
açık ara favorim fenerbahçe ama türkiye ligi çok kısıtlı abi sadece süper kupası var başka da birşey yok ingiltere ispanya istemem de ki sebeb daha kapsamlı iştiyse genç oyuncu yetiştirebiliyoruz :)
-İngiltere'den Everton veya West Ham'ı alabilirsin bence.
-Fransa'da Olympique Lyon ve PSG'den başka takım tavsiye etmem.
-Almanya'dan Bayer Leverkusen, RB Leipzig ve Schalke gayet keyifli kariyer yapacağın takımlar olabilir, özellikle yüz güncellemesi geldiğinde güncelleme listesinde gördüğüm genç yıldızların gerçek yüzleriyle kariyer yapmak daha keyifli olacaktır.
-İtalya'da Roma ve Torino
-İspanya'dan da dediğim gibi Sevilla ve Valencia

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
-İngiltere'den Everton veya West Ham'ı alabilirsin bence.
-Fransa'da Olympique Lyon ve PSG'den başka takım tavsiye etmem.
-Almanya'dan Bayer Leverkusen, RB Leipzig ve Schalke gayet keyifli kariyer yapacağın takımlar olabilir, özellikle yüz güncellemesi geldiğinde güncelleme listesinde gördüğüm genç yıldızların gerçek yüzleriyle kariyer yapmak daha keyifli olacaktır.
-İtalya'da Roma ve Torino
-İspanya'dan da dediğim gibi Sevilla ve Valencia
abi naptın yaa vur dedim öldürdün :D
oyuna girdiğim de hepsine bakıcam abi
çok teşekkür ederim :)