• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ Transfer ve Kadro Güncellemesi (Sürekli Güncel Tutulacak)

merhabalar acaba totthenham için menajer değişikliği yapabilirmisiniz ? malum morinho geldi , morinho'nun adını ve kenarda kane gol atarken sevinmesini görmeyi çok istiyorum. google'da bir kaç arama yaptım , bulamadım . bu takımlarda menajer isimlerini nasıl değiştiriyoruz. pesde ayarlardan yapabiliyorduk , peki burda ?

merhabalar acaba totthenham için menajer değişikliği yapabilirmisiniz ? malum morinho geldi , morinho'nun adını ve kenarda kane gol atarken sevinmesini görmeyi çok istiyorum. google'da bir kaç arama yaptım , bulamadım . bu takımlarda menajer isimlerini nasıl değiştiriyoruz. pesde ayarlardan yapabiliyorduk , peki burda ?
Öncelikle pocettinonun yüzünün değişmesi gerek rdbm adlı uygulamayla yapanilirsiniz ben artık fifa 19 oynamıyorum maalesef

Aga faceler birbirine girdi görünürde bir de düşen çıkan takımların formaları ve kadrosu var ama logosu yok nasıl düzeltebilirim?