• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ best of the world

hayti2

Yeni Üye
Merhaba frost mod için ilk seferde newden sonra fifa19.exe (orijinal) olanı seçiyoz sonra oyunda girerken ise launchtan önce cracklı exeyi atıyoruz bu işlem yani orijinalden giriş sonra cracklıyı atma herseferindemi gerçekleştirmeliyim ? Yardımcı olursanız sevinirim

hamzasazoglu

ᕼᔕI EᗪITIOᑎ
Yönetici
Origin ID
HSIReaLy
HS STUDIO 'YA; HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ best of the world V1.1 GÜNCELLEMESİ YÜZDESİ EKLENDİ! GÜNCELLEME YÜZDESİNİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

nartallo

Aktif Üye
Bu %90'lardan sonrası korkutuyor beni valla,hayır olsun. Sanki bütün alangirli işler %90'lardan sonra başlıyor. Bir ter basıyor, bir sıkıntı geliyor,öyle böyle değil. Ucu ucuna çıktı çıkacak diyorsun olmuyor :D

hamzasazoglu

ᕼᔕI EᗪITIOᑎ
Yönetici
Origin ID
HSIReaLy
ARKADAŞLAR NET SORUNU YAŞAYINCA KİRALIK OLAYINI KURCALAYAYIM DEDİM VE SANIRIM SORUNU ÇÖZDÜM!

hamzasazoglu

ᕼᔕI EᗪITIOᑎ
Yönetici
Origin ID
HSIReaLy
Hamza hocam kadro güncellemesi dediğin sadece squad dosyasımı paylaşacaksın yoksa ek bir yüz, vs olacakmı. Bu arada senin yama çıktığında Aston Villa, norwich city, gibi takımların sponsoru yok demiştim, locale.ini dosyasından spnsor ayarlarını yapınca sorun çözüldü hakkını helal et. Ama denizlispor ve gazişehir sponsorlu formalarını bekliyorum bilgine.

Birde yamanın ne kadar harika birşey olduğunu zamanla oynaya oynaya anlıyorum fauller kaleci kurtarışları seken toplar vs gerçekten çok değişik güzel ayrıntılar. Şu güncelleme işlerini halledip, biraz rahata kavuşunca oyunda locale dosyasıyla oynayarak savunma sistemi gibi oynanışlarda değişiklik yapılıp yapılmayacağı konusunda bilgini almak isterim. Yabancı bir sitede gördüm ya locale yada squad dosyasıyla oyun içi saldırganlık, sert savunma gibi değişikliklerden bahsediyordu ingilizceden çat pat anladığım kadarıyla. Umarım daha iyi savunma daha az gollü gerçekçi maçlar yapmak için yapabileceğim birşeyler vardır. Genelin aksine ayrı tip bir spastik olarak daha az gol olan maçlardan fazla haz alıyorum ben :D
Tam sponsor liste kodları varsa atabilir misin? Hemen eklerim. :)

burakyetkin42

Aktif Üye
Origin ID
Dyatlov
arkadaşlar isteklerinizi anlıyorum ama eğer ki bu kadar isteğiniz var ise yamayı hemen bugün çıkarmasını beklemeyin eğer ki sabredebilecekseniz isteyin o da bir insan biraz düşünün :)

Adil Rami

Yeni Üye
ingiltere liginde chelsea'yi seçince oyundan atıyor bir çözüm olacaktır herhalde ??

edit: galiba rudiger'de bir sıkıntı var . oyuncu düzenlede üstüne gelince oyundan attı. kadrodan oyundan çıkardım chelsea'yi aldığımda su an kapanmadı
birçok oyuncularda sıkıntı var ve oyun atıp , kapanıyor
chelsea'de rudiger'i çıkarınca sorun çözülüyor
PSG'de de varaynı sıkıntı ama hangi oyuncu bilmiyorum
Türk milli takımında da var
Juventus da var
İnter 'de var
kapanma sebebi kesinlikle içerisinde yüzü yapılan oyuncular bir el atarsanız seviniriz

Son düzenleme:

Eeskiky

Yeni Üye
Origin ID
Eskikoy24
6) FİFA19 klasörüne sağ tıklayıp özellikler diyoruz.Ardından resimli uygulamaları takip ediyoruz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Üstte linkini vermiş olduğum Frosty Mod Manager'i indiriyoruz ve masaüstüne çıkartıyoruz.Frosty Mod Manager uygulamasına sağ tıklayıp özellikler diyoruz.Üst kısımda bulunan uyumluluk sekmesine geliyoruz.Alt tarafta bulunan ayarlar sekmesine gelip ''Bu programı yönetici olarak çalıştır'' dedikten sonra uyguluyoruz.

,
Ayni hatayı bende alıyorum ama güvenlik kısmında TÜM UYGULAMA PAKETLERİ yada TÜM KISITLANMIŞ UYGULAMA PAKETLERİ diye birşey çıkmıyor.