• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ Kurulum Rehberi (KURULUM VİDEOSU EKLENDİ)

theoztrk

Moderatör
Yönetici
Öne çıkan konu #1
Merhaba arkadaşlar, kuramayan ya da kurduğu halde bazı eksiklikler nedeniyle hata alan bir çok kişi var bende elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım, talimatları sırasıyla takip ederseniz bir sorun olacağını sanmıyorum. :)

1)Korsan oyun kullanıyorsanız mutlaka FIFA 19 Update 7 olmasına dikkat edelim aksi takdirde hata verecektir.
2) Frosty Mod Menager'in en güncel sürümü olması gerekmektedir.
(FROSTY MOD MENAGER ve EDİTOR EN GÜNCEL SÜRÜM İndirmek İçin Buraya Tıkla)

- KURULUM AŞAMASI -

1- Öncelikle yukarıda verdiğim linkten Frosty Mod Manager'in en güncel sürümünü indirin. (1.0.5.5 kullanıyorum)
2- ''FIFA 19'' klasörünün ismini ''fifa 19'' yapın.
3-HSI MOD klasöründeki V1'in içindeki ''FIFA 19'' klasorune atılıcakları adını düzenlediğimiz ''fifa 19'' ana klasörüne atalım. (atanlar bu aşamayı geçsin)
4-fifa 19 içerisindeki ''moddata'' klasörünü silin.
5- Ardından aşağıda vermiş olduğum linkteki modların hepsini seçip indirin ve Frosty Mod Manager/mods klasörünün içine atalım.
(MODS KLASÖRÜNÜ İndirmek İçin Buraya Tıkla)
6- İndirdiğiniz modları Frosty Mod Manager/Mods klasörüne attıktan sonra Frosty Mod Manager'i ''Yönetıci Olarak'' açın oyun kurulu olduğu dizini seçip keyi girdikten sonra aşağıdaki gibi bir görüntü olması gerekiyor (Eğer bu görüntü çıkmazsa Frosty klasörüne attığınız ''mods'' klasörünü tekrar gözden geçirip aynı yere atın tekrar girin) tüm modları ''Apply Mods'' yapın. (Ctrl+A hepsini seçer)

Örnek Görüntü:
Ekran Alıntısı.PNG
7- Bu ekranda benim kendi eklediğim bazı modlar da var bunlardan istemediklerinizi Remove Mods'a tıklayarak silebilirsiniz. (Reklam Panosu, Menü Görselleri gibi)
8- Son olarak ''Launch'' butonuna basıp ve bekleyelim ilk kurulumda yeni modların uyarısı gelecek ''Ok'' diyelim
Not: Bu aşamada bilgisayarınızın performansına göre 3-5 dakika bekleyebilirsiniz.

- Tepkisizlik Sorunu İçin Yapılması Gerekenler -
Eğer oyun hiç açılmaz ve tepkisiz kalır veya Launch ekranında kalırsa ''fifa 19'' ana klasöründen ''moddata'' klasörünü ve crybase.dll dosyasını silip tekrar aynı işlemleri yapın düzelecektir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir, dediklerimi sırasına uygun bir şekilde hatasız yaparsanız sorunsuz çalışacaktır.
Oyunun açılmama sebeplerinden bir diğeri ise Update sürüm farklılıkları olabilir Update 7 olmalı bunu dikkate alın.

KURULUM VİDEOSU İÇİN TIKLA

- İyi oyunlar. :)

Son düzenleme:
bu indirmeyi beceremedim toplu inmiyor mu mods klasörü ?

gs4545

Yeni Üye
3. maddeyi anlamadım bir tek, bilgisayarımdaki fifa 19 klasörüne mi atıcaz indirdiğimiz modları ?

lykous

Yeni Üye
tepkisizlik sorunu için extreme injector v3 kullanmanız gerekiyor

gs4545

Yeni Üye
herşeyi yaptım frosty son sürüm, fifa update 7, dosyaları bilgisayarım yerel disk c; fifa 19 ana klasörüne attım, frosty klasörünün içine mods dosyasını attım, launch dediğimde program kendini alta alıyo yada luanching ekranı sabit kalıyo. moddatayı ve crybase i sildim yinede olmadı, ne yapsam olmuyor, bi yardımcı olabilir misiniz ?

herşeyi yaptım frosty son sürüm, fifa update 7, dosyaları bilgisayarım yerel disk c; fifa 19 ana klasörüne attım, frosty klasörünün içine mods dosyasını attım, launch dediğimde program kendini alta alıyo yada luanching ekranı sabit kalıyo. moddatayı ve crybase i sildim yinede olmadı, ne yapsam olmuyor, bi yardımcı olabilir misiniz ?

aynı sorun bende de var kardeş..

srdeveci

Yeni Üye
Origin ID
srdeveci
herşey güzel ellerinize saglık yanlız maça girdin mi stad beyaz kar yagmış gibi çizgiler falan gözükmüyor böyle bir hata var sadece bende mi oyle oldu bilmiyorum geri kalan yamalar oldu sadece o hata var

theoztrk

Moderatör
Yönetici
3. maddeyi anlamadım bir tek, bilgisayarımdaki fifa 19 klasörüne mi atıcaz indirdiğimiz modları ?
hayır sadece FIFA 19 olan klasor adını fifa 19 yapıcaksın
ındırdıgın mods klasorunude frosty mod manager mod klasorundekı fifa 19 yerıne atıcaksın

herşey güzel ellerinize saglık yanlız maça girdin mi stad beyaz kar yagmış gibi çizgiler falan gözükmüyor böyle bir hata var sadece bende mi oyle oldu bilmiyorum geri kalan yamalar oldu sadece o hata var
knk o sorun su sekılde cozulur modların ıcındekı anımasyonlu reklma panoları kale yanı reklamlı onu remove mod et oyle gır
eger reklam panosu ıstıyosan benım yamalar kısmında paylastıgım anımasyonlu reklam panosu kale yanı REKLAMSIZ INDIR DENE
Ondada beyaz cım sorunu alırsan ılk cıkardıgım surumu ındır