• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ best of the world

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
HSI EDITION PACK 19 SPECIAL
best of the world

BEKLENEN; HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ YAYINDA!

BU YAMA HAMZA SAZOĞLU TARAFINDAN YAPILIP, FIFABASE.com ADINA YAYINLANMIŞTIR!

ADIMIN VE FIFABASE.com İSMİ KULLANILAMADAN PAYLAŞIM YAPMAK YASAKTIR!

FARKLI LİNK PAYLAŞIMI YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR!

İÇERİKLER;

• FIFA TURKISH PATCH 19 V1 EKLENDİ
• YAMAMIZA ÖZEL TEMA EKLENDİ
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ GERÇEKÇİLİK VERİTABANI EKLENDİ
• ÖZEL FINAL GRAFİK MODU EKLENDİ
• TÜM SPİKERLER AKTİF EDİLDİ
• YENİ SEZON FORMALAR EKLENDİ
• YENİ SEZON FORMALARA MİNİKİTLERİ EKLENDİ
• YENİ SEZON TOPLAR EKLENDİ
• +800 FACE EKLENTİSİ YAPILDI
• +300 DÖVME EKLENTİSİ YAPILDI
• TÜM OYUNDAKİ LİSANSSIZ HERŞEY TAMAMEN LİSANSLANDI
• STSL HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ ÖZEL TEMASI EKLENDİ
• OYUNDAKİ TÜM TAKIMLARIN TEKNİK DİREKTÖRLERİNİN İSİMLERİ GÜNCELLENDİ, BİRÇOĞUNA GERÇEK YÜZÜ EKLENDİ
• BİRÇOK TAKIM STADYUMU BENZERİYLE DEĞİŞTİRİLDİ
• +300 MINIFACE EKLENTISI YAPILDI
• TÜM AS LİGLERİN TRANSFERLERİ YAPILDI
• TAKIMLARDA Kİ FORMA NUMARALARI GÜNCELLENDİ
• EPL, ESP, STSL LİGLERİNDE TAKIMLARIN İLK 11' LERİ, TAKTİK, MENTALİTELERİ AYARLANDI
• TARAFTAR DÜZENLEMELERİ YAPILDI
• TARAFTARLARDA Kİ BAYRAKLAR, PANKARTLAR, KISACASI POPÜLARİTE ARTTIRILDI
• TÜM FORMA SANSÜRLERİ KALDIRILDI
• KALE AĞLARI DÜZENLENDİ
• ÇİM KALİTESİ VE ŞEKİLLENDİRİLMESİ DÜZENLENDİ
• VS. O KADAR ÇOK EKLENTİ YAPILDI Kİ KISACA YAZMAK İSTEDİM. HERŞEY SİZİN KEŞFETMENİZDE BİTECEK.. :)

KURULUM;
YAZAN; @yavnapcanki
1) Öncelikle oyununuzun tamamen sıfırlanmış olduğundan emin olun yeni indirenler bu maddeyi atlasın zaten oyunu olanlarda ModDatayı ve Frosty Mod Manager dosyasını silsin. Hamzanın verdiği rar dosyasını sağ tık klasöre çıkart diyin vede az önce gördüm :) (UNUTMUŞTUM) Net Framework son sürüm indirin.

2)Update 7 kurulu olduğundan emin olun yoksa kurun , boşuna yapmış olursunuz herşeyi (ÖNEMLİ) (Link atmak yasak galiba yoksa atardım)

3)FifaConfigten directx11 e ayarlayın .

4)Şimdi öncelikle FİFA 19 dosyasının ismini fifa 19 yapın.

5)Şimdi hamzanın verdiği dosyadaki belgelerim klasörünü belgelerim- fifa19-settingse atın. atmadan önce ordaki herşeyi silin

6)Hamzanın verdiği dosyadaki Fifa 19 dosyasını kendi oyununuza sağ tık diyip dosya konumunu aç diyip oraya kopyalayın ve değiştir diyin çıkan soruya.

7)Şimdi hamzanın verdiği dosyadaki Frosty Mod Manager dosyasını açın içindeki Frosty Mod Manager (1.0.5.5) dosyasını masaüstüne atın

8) Masaüstüne attıktan sonra klasörün içine özelden bana mesaj atıp isticeğiniz iki dosyayı içine atın (Link atmak yasak galiba yoksa atardım) (fifa 19.txt ve fifa 19 cache dosyası)

10)Masaüstündeki klasörün içindeki Frosty Mod Manager.exe ye sağ tıklayıp Uyumluluk sekmesine getirdikten sonra Bu programı yönetici olarak çalıştıra tik atıyoruz ve uygula diyoruz ve çıkıyoruz.

11)Frosty Mod Manageri açıyoruz önce dosyayı seççez fifa 19 exe dosyasını seçip tamam diyoruz verdiğim iki dosya sayesinde sizden kod istemicek

12)Altta Modları ekle bölümünden Hamzanın verdiği dosyadaki yamaların hepsini seçip tamam diyoruz tek tek te modları seçebilirsiniz ama hepsini ctrl-a yapıp seçebilirsiniz daha kolay.

13) Hamzanın verdiği dosyadaki kurulum.txt dosyasını açıyoruz ve içindeki sıraya uygun modları sırayla onaylıyoruz (apply) sıra önemli aynı sıraya göre ayarlayın.

14)Sıraladıktan sonra Launcha basıyoruz önümüze bir uyarı çıkıyor tamam diyoruz ve artık işlem tmm 1 -2 dk modlar uygulanıyor o yüzden korkmayın. Ve açılan ekranda grizmann resmi varsa olmuştur.

!FIFA 19 KLASÖRÜ İÇİNDEKİ DOSYALARI OYUNUN İÇİNE KOPYALAYIN!

1- .RAR 'I KLASÖRE ÇIKARTIN

2- FROSTY MOD MANAGER'İ AÇIN

3- YAMALARI YÜKLEYİN [FIFA TURKISH PACH 19 V1 VE GFX MOD FINAL - HD TURFS + ASSIGNMENTS 'DE SARI ÜNLEM ÇIKIYOR, TAKILMAYIN İLERLEYİN]

4- YAMALARIN AKTİFLİK SIRALAMASINI BENİM VERDİĞİM ŞEKİLDE YAPIN;

• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ BALL PACK
• WZRD BOOTS PCK
• WZRD FACE PCK
• WZRD TATTOO PCK
• FIFA TURKISH PATCH 19 V1
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ SPOR TOTO SÜPER LİG [SPECIAL LEAGUE]
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ ENGLAND 19/20 KITS
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ FRANCE SEASON 19/20 KITS
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ GERMANY SEASON 19/20 KITS
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ ITALY SEASON 19/20 KITS
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ NETHERLANDS SEASON 19/20 KITS
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ PORTUGAL SEASON 19/20 KITS
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ SPAIN SEASON 19/20 KITS
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ TURKEY SEASON 19/20 KITS
• GFX MOD FINAL - HD TURFS + ASSIGNMENTS
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ REALISM DATABASE
• HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ THEMES

5- LAUNCH 'A BASIN VE GELEN SORUYU TİKLEYİN. KISA BİR SÜRE YÜKLEME YAPACAK VE OYUN AÇILACAKTIR

6- OYUN AÇILDIKTAN SONRA ÖZELLEŞTİR > TAKIMLARI DÜZENLE ALANINDAN TÜM KADROLARI SIFIRLAYIN

7- ÖZELLEŞTİR > PROFIL ALANINDAN 'HSI EDITION PACK 19 SPECIAL' KADRO DOSYASINI AKTIF EDIN

8- HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ AKTIF OLMUŞTUR!

HAK EDEN KAZANSIN! - GOOD LUCK!

LvDv5Z.png
RgDgjY.png

Son düzenleme:

fkaan1903

Aktif Üye
@hamzasazoglu Üste falan bişeye koyarsan sevinirim kendi bulduğum bi yöntem var naçizane frosty'e girin resimdeki gibi apply edin modları eğer yüklenip sonda hata verirse ki verir sol üstte file tıklayın select configuration var ona tıklayın çıkan ekranda sağ alttaki select'e tıklayın açılacak

acaba mon meneger eski ondan olabilirmi bendeki sürümü 1.0.5.1 sizin orda gösterdiğiniz 1.0.5.2 belki ondan dolayı olmuyodur peki 1.0.5.2 sürümü nerden indirebillirim bulamadım ben burda

Origin ID
TheCreeD1907
hocam ben indirdim modu krampon falan çalıştı şu an için stsl yeni formalar dahil mi acaba dahil değilse formaları eklesem başka mod ikle sıkıntı çıkar mı ?