• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA18 Halilyc Yüz Çalışmaları

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Şuan için yüz yapımı mümkün değil gençler, ileride olur umarım :)

simo4u

Yeni Üye
Origin ID
rimon2009
what virison of photoshop you are using

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
harika iş keşke birde oyuna eklense :)

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Ryan Babel, model dosyasını hazırladım eğer frosty editor tahmin ettiğim gibi direkt obj importu sağlarsa çıkar çıkmaz oyunda test edeceğim :)

babelryan.png

konrakko77

Üye
selamün aleyküm benim bi sorum vardı doğru yere yazdım mı bilmiyorum yanlış ise kusura bakmayın sorum şu fifa 18 yeni güncelleme de Quaresma david Silva gibi oyunculara yeni yüzler getirdi benim gibi korsan kullanan arkadaşlar bu yenilikten faydalanamadı bunu indirmemiz mümkün mü acaba

emrhngg

Yeni Üye
Origin ID
Emrhngg
Hocam öncelikle bu çalışmalarınız, gayretiniz için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Eğer uygun bir zamanı bulursanız yıllardır değişmeyen şu Mehmet Topal'ın saçlarına artık bi son verebilir misiniz ?

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
selamün aleyküm benim bi sorum vardı doğru yere yazdım mı bilmiyorum yanlış ise kusura bakmayın sorum şu fifa 18 yeni güncelleme de Quaresma david Silva gibi oyunculara yeni yüzler getirdi benim gibi korsan kullanan arkadaşlar bu yenilikten faydalanamadı bunu indirmemiz mümkün mü acaba
Bunlar title updatelerle gelen değişiklikler, haliyle korsan oyunda update 2 den sonrası yok

kartalpencesi

Yeni Üye
merhaba hocam bu yüzleri oyun içine nasıl adıyorsunuz bu yapdığınız yüzlerin dosyaları elinizde mevcutmu ve bizimle paylaşabilirmisiniz.