• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Halilyc Yüz Çalışmaları

rcpcndncr

Aktif Üye
Origin ID
crazygoaller95
Hocam ilk yüz yaması konumuz hayırlı olsun :) Allah daha nice yüz yaptığımız günleri gösterir :)

Origin ID
gazapizm1903
Halil hocam kendi yaptığınız Quaresma yüzü için kullandığınız resmi bizimle de paylaşabilir misiniz?Ben de kendim oyuna eklemek istiyorum da ve saçı nasıl ekliyoruz?

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Hocam muazzam şekilde geri döndünüz, umarım import olayı tez zamanda gerçekleşir ve devamını görmekten mahrum kalmayız... :)

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce

emrhngg

Yeni Üye
Origin ID
Emrhngg
Hocam öncelikle bu çalışmalarınız, gayretiniz için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Eğer uygun bir zamanı bulursanız yıllardır değişmeyen şu Mehmet Topal'ın saçlarına artık bi son verebilir misiniz ?

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Hocam öncelikle bu çalışmalarınız, gayretiniz için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Eğer uygun bir zamanı bulursanız yıllardır değişmeyen şu Mehmet Topal'ın saçlarına artık bi son verebilir misiniz ?
Şuan 3d dosyalara müdahale edemiyoruz, öyle bir şansımız olduğu vakit el atacağım inşallah :)
Başkan çok iyi duruyor da obj dosyası derken FIFA 16'da .rx3 vardı obj'u blenderde nasıl modelliycez bi tutorial atarsan çok makbule geçer
Frsoty Editorden modeli seçip export de fb 2017 yi seç ve .obj olarak export et ve blenderı açıp import>obj diyip o dosyayı aç bu kadar :)

Ryan Babel, model dosyasını hazırladım eğer frosty editor tahmin ettiğim gibi direkt obj importu sağlarsa çıkar çıkmaz oyunda test edeceğim :)

Ekli dosyayı görüntüle 349
Harika olmuş,yüz yapımı konusunda değişiklik var mı script falan yoksa 16 ile ayni şekilde mi? En kisa surede bende çalismalara baslayacagim özledim yüz yapimini :)

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Harika olmuş,yüz yapımı konusunda değişiklik var mı script falan yoksa 16 ile ayni şekilde mi? En kisa surede bende çalismalara baslayacagim özledim yüz yapimini :)
teşekkürler :) Şuan sadece texture düzenliyoruz modeller hakkında bir gelişme yok henüz ama tahminimce scripte gerek kalmayacak çünkü şuan modelleri obj olarak export edip blenderda direkt açıp düzenleyebiliyoruz :) Onu tekrar obj olarak aynı şekilde import edeceğiz diye düşünüyorum ki eğer olursa büyük kolaylık olacaktır :)

teşekkürler :) Şuan sadece texture düzenliyoruz modeller hakkında bir gelişme yok henüz ama tahminimce scripte gerek kalmayacak çünkü şuan modelleri obj olarak export edip blenderda direkt açıp düzenleyebiliyoruz :) Onu tekrar obj olarak aynı şekilde import edeceğiz diye düşünüyorum ki eğer olursa büyük kolaylık olacaktır :)
Anladım hocam sağolun :) Umarım en kısa sürede model import'una da çözüm bulunur :)