• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 [FTR 18] FIFA TURKISH PATCH 18 V2.1 Çıktı !

Origin ID
mecrafk2013
Oyuncunun gücüyle oynanınca bozuluyor.
benim oyunum orjinal hicbir yama kullanmadim dediginiz dosyalari silmedim cunku bende hic yoktu full orjinal oyun dil ingilizce cevirdim cg f'le explorer yukledim ededigin gibi fifa18 exe sectim ikinci de none dedim sonra
(
9- CG File Explorer'i açınız. İlk gelen soruda FIFA 18.exe yi seçiniz. 2. gelen soruda None seçeneğini seçip programın açılmasını bekliyoruz.

10- Program açıldıktan sonra Select Section(yatay şekilde yazıyor)>Patch>İmport>Open Mod File

11- Yüklediğiniz TURKISH PATCH V2.cgm dosyasını açınız.

12- Sağ taraftaki üç seçeneği de tikleyiniz.

13- Alt taraftan İmport Selected deyin ve yüklenmesini bekleyiniz.)

DEMİŞSİN YAPARKEN YUKARIDAKI ARKADASDAKI GIBI HATA VERDI DEVAM DEDIM HALA PLEASE WAIT YAZIYOR AMA BI HALT OLDUGU YOK BU KADAR UZUN SURMEZ 30 DK DIR AYNI YAZI... BENDEKI SIKINTI NE OLABILIR SPLASH YAZIYOR

NAS

NASIL YAPTIN HATA VERDI BENDE
valla bende anlamadım göktug o kadar hızlıydı ki yaptı adamın teamwiwer süresi de bitti benimde öyle olmuştu bi ara bilen kişiler illaki vardır forumdan herkese mesaj atmayı dene ben 6 saat sonunda çözdüm olayı Kilit anahtar göktugmuş harbi ki

Origin ID
mrerhanynk
katilmiyorum kameni 78 ama gercekte o kadar yetenekli mi tartisirim
burda sen bana değil fifaya katılmamış oluyorsun. Ben siteye faydalı derken fifanın güç ayarlamalarını doğru bulduğum için değil sitenin bu güçleri bize birebir aktarmasının faydalı olduğunu söylemek istedim aslında. Konumuz site fifa değil ..

Origin ID
Abdulsamet
oyunda arkadaki çimleri kaldırıp resim koyma ihtimalınız var mı acaba hemde menude kasmayı önler