• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 [FTR 18] FIFA TURKISH PATCH 18 V2.1 Çıktı !

Origin ID
BurakYetkın42
CG File explorer açınca application has not been run as Admin please run as admin bu hatayı veriyor bu hatayı kapatınca Loaded.... diyor Yardımcı olurmusunuz.

Origin ID
TeTLiLord
AGA NE ZMAN GELİYOR YAMA BİRDE BİRŞEY SORCAM FİFA 19 DA JİM HUNTER MAÇINI GÖRMÜŞSÜNÜZDÜR SAHA BENİ ÇOK ETKİLEDİ ÖYLE BİR YAMA 19DA YAPILABİLİRMİ ACABA

işte bu konuda yardım istiyorum eğer olmuyorsa silip baştan kurayım repack kullanıyorum FT GİRL repack
Ft girl repack ta hata bende alıyordum. Sildim. Sıfırdan başka bir siteden başka bir sürüm indirdim. Ft girl repack ta sıkıntı var üzerine hiçbir yama olmuyor.

Origin ID
mecrafk2013
benim oyunum orjinal hicbir yama kullanmadim dediginiz dosyalari silmedim cunku bende hic yoktu full orjinal oyun dil ingilizce cevirdim cg f'le explorer yukledim ededigin gibi fifa18 exe sectim ikinci de none dedim sonra
(
9- CG File Explorer'i açınız. İlk gelen soruda FIFA 18.exe yi seçiniz. 2. gelen soruda None seçeneğini seçip programın açılmasını bekliyoruz.

10- Program açıldıktan sonra Select Section(yatay şekilde yazıyor)>Patch>İmport>Open Mod File

11- Yüklediğiniz TURKISH PATCH V2.cgm dosyasını açınız.

12- Sağ taraftaki üç seçeneği de tikleyiniz.

13- Alt taraftan İmport Selected deyin ve yüklenmesini bekleyiniz.) YAPARKEN YUKARIDAKI ARKADASDAKI GIBI HATA VERDI DEVAM DEDIM HALA PLEASE WAIT YAZIYOR AMA BI HALT OLDUGU YOK BU KADAR UZUN SURMEZ 30 DK DIR AYNI YAZI... BENDEKI SIKINTI NE OLABILIR