• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FTP PATCH V3. 2. Sezon Sorunu Çözüm Önerisi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoctorL

Tanınan Üye
Arkadaşlar birçok kişinin aldığı 2. Sezon sorununa kendimce bi çözüm söyleyeceğim. Yapar yada yapmazsınız size kalmış.

- Kariyer açarken takım seçme ekranında takımları değiştirebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde eğer ptt takımları ve Süper lig takımları olsun sorunsuz oynarım diyorsanız. ALMANYA - İTALYA - İSPANYA gibi 2.Ligi olan takımlar ile Türkiye Liginin takımlarını değiştirip bu şekilde oynayabilirsiniz. Dediğim gibi oynamak isteyenler bu şekil yapabilir onun dışı çözüm bilemiyorum.

Sprint

Tanınan Üye
Arkadaşlar birçok kişinin aldığı 2. Sezon sorununa kendimce bi çözüm söyleyeceğim. Yapar yada yapmazsınız size kalmış.

- Kariyer açarken takım seçme ekranında takımları değiştirebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde eğer ptt takımları ve Süper lig takımları olsun sorunsuz oynarım diyorsanız. ALMANYA - İTALYA - İSPANYA gibi 2.Ligi olan takımlar ile Türkiye Liginin takımlarını değiştirip bu şekilde oynayabilirsiniz. Dediğim gibi oynamak isteyenler bu şekil yapabilir onun dışı çözüm bilemiyorum.
Lig ismi olarak yine o ligin ismi mi çıkacak

Origin ID
unal2006
Bende 2.Sezon Oyundan Atıyor Maca Giriyorum Bastıgımda Oyundan Atıyor

Bende de aynı sorun var o kadar uğraştık ettik 2. sezonda patladı oyun resmen

Valla bomba dediğiniz v3 üde gördük
Suan ptt V1 vardı hudayfanın Yaptıgı onun üstüne V2 v3 den eklentiler alarak oynuyorum
Kendim squads da yaptım stsl PTT ye
Formalar logolar reklam panoları VS herseyi ye v4 gibi yama oldu onu oynuyorum
Kariyerde 4 sezon 12 yim fenerle :)
Onda hata bunda hata biraz çözümcü olun dostlar

ferhan25

Yeni Üye
Yamanız patladı kardeşim o kadar beklettiniz insanları sorun olmayacak vs vs beceremiyorsaniz yapmayın.

Yamanız patladı kardeşim o kadar beklettiniz insanları sorun olmayacak vs vs beceremiyorsaniz yapmayın.
Kesinlikle katılıyorum yüklü oyunu sildik temiz kurulum olsun diye o kadar uğraştık emek verdik 2. sezonda gidiyor böyle bir sorun varsa yazın doğru düzgün ona göre indirsin millet yani

Beyler aksamı bekleyin kendi kullandığım yamayı atıyım sizde oynayın sorunsuz Bi sekil de
Umarım geçenki oldugu gibi konuyu silmezler
V3 deki gibi reklam panolarında karısık lık yok
Kale yanı reklam panoları Coco Cola değil nesine com VS
Tüm takımların 18 19 formaları
Stsl transferler
Ve ili yamada gördüğünüz ortaya karısık eklentiler
Kariyerde orda burda sorunsuz oynayın

DoctorL

Tanınan Üye
Suan ptt V1 vardı hudayfanın Yaptıgı onun üstüne V2 v3 den eklentiler alarak oynuyorum
Dostum çözümcü olun diyorsan git kendin yap baştan sona paylaş. Ben YAMA YAPIMCISIYIMIIYIM? FORUMDA NE ÜZERİNE ÇALIŞMA YAPIYORUM BEN? Burda çözüm yolu sundum benim hatammı bu olay? Azıcık mantıklı düşünün!. Kaldıki @hamzasazoglu elinden geleni yaptı. Beğenmediyseniz gidip kendin yapabilirsin. Sağdan soldan toplayarak yama yaptım hesabı olmaz bilginde olsun artık bu tarz yorumlara sabır ve anlayışla yaklaşamıyorum kusura bakmayın.
Becermek değil mesele. Mesele uğraş verilmesi ve yama programıda iğrenç bir program olunca @hamzasazoglu 6-7 defa baştan yaptı yamayı. Bizmi bekleyin dedik insanlarmı beklemek istedi? Kaldıki YAMA YAPIMCISI ben değilim. Eleştiri yaparken dozunu ayarlayacaksınız. Şu tarz eleştiri yapsan '' Kardeşim yamanız iyi hoş, eklentiler vs. Lakin hata yüzünden oynayamıyoruz.'' tarzı bi eleştiri yapsan aynısı demiyorum BAK BU TARZDA hak vericem. Şimdiye kadar hatalı diyen herkese hak verip destekledimde. Ama şu tarz saçma eleştiriler sinirleri zıplatıyor kim yaparsa yapsın ortada EMEK VAR EMEK.
Kesinlikle katılıyorum yüklü oyunu sildik temiz kurulum olsun diye o kadar uğraştık emek verdik 2. sezonda gidiyor böyle bir sorun varsa yazın doğru düzgün ona göre indirsin millet yani
Heryerde konu açıldı ve bu sorunun olduğu yazıldı. Çıktığı gün kuranlar 2-3 saat geçmeden bu sorunu yazdılar. Madem çok bekliyordun sildin uğraştın onlarıda görmüş olman lazım.

DoctorL

Tanınan Üye
ŞUNUDA EKLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM. 2-3 SAAT UĞRAŞIP TAM BİTİRDİM DERKEN PROGRAMIN TEK BİRŞEY YÜZÜNDEN HATA VERMESİ 2-3 SAATLİK UĞRAŞI ÇÖPE ATIYOR. BU ADAM DEFALARCA BU SORUNU YAŞADI. ŞUNUDA EKLİYİM HATALI OLMASI KONUSUNDA HAKLISINIZ. DÜZGÜN ELEŞTİRİ YAPSANIZ BAŞIMIN ÜSTÜNE AMA BU YORUMLARA SAYGI GÖSTEREMEM

Dostum her konuda akşamı bekleyin diyorsun daha önce de senle konuşmuştum işten sonrayı bekleyin demiştin.Gerçekten paylaşacak olsan çoktan paylaşırdın.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
konu çok fazla uzadığı için konuyu kapatıyorum lütfen herkes birbirine karşı saygılı ve anlayışlı olsun
hamza zar zor imkanlarla birşeyler yaptı beğenin beğenmeyin ortalığı yıktınız yaptığınız kadarını yaptığınız kadarını yayınlayın diye.
TEKRAR DİYORUM HERKES SAYGILI OLMAK ZORUNDA KİMSE KİMSENİN YAMASINA KÖTÜLEME YAPAMAZ.
EĞER Kİ BEĞENMİYORSANIZ GİDİN KENDİ YAMANIZI KENDİNİZ YAPIN KENDİNİZ OYNAYIN.
İYİ FORUMLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...