• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FTP 18 V3 2. Sezon Sorunu

samirr

Aktif Üye
attığım fotodaki ince detaylar çok güzel geliyo insanın gözüne ben çok seviyorum daha a var zaten

Origin ID
Abdulsamet
Arkdasın bahsettiği hata bu bende de oldu ptt den şampiyon oldum 1. lige cıktım menu maclar yok oldu eyluk ayın ekim geldi hiç maç yok menu aynı ileri desem bile png.png

samirr

Aktif Üye
Arkdasın bahsettiği hata bu bende de oldu ptt den şampiyon oldum 1. lige cıktım menu maclar yok oldu eyluk ayın ekim geldi hiç maç yok menu aynı ileri desem bile Ekli dosyayı görüntüle 4971
yamanın nasıl yapıldığını bilmiyorum ama belliki bir uyuşmazlık olmuş yada çakışmış ve hata veriyor.bir çok kişide var sanırım bu hata..tavsiyem eğerhata alıyorsanız sıfırdan kendiniz programı kullanarak bir şeyler yapabilirsiniz

ben uğraşmayı çok seviyorum ama cg fileı açıyorum yrm saat sürüyor açılması onu geçtim tek bir şey değiştiriyorum takılıyor ve 10 dk sonra düzeliyor her ne değiştirirsem değiştireyim aynı şekilde o yüzden hiç bir şeyi düzenleyemiyorum buda çok can sıkıcı.bilgisayarımda mı sorun var bir türlü çözemiyorum..bu program sizde hiç takılmadan mı açılıyor anlamıyorum :(

samirr

Aktif Üye
ben uğraşmayı çok seviyorum ama cg fileı açıyorum yrm saat sürüyor açılması onu geçtim tek bir şey değiştiriyorum takılıyor ve 10 dk sonra düzeliyor her ne değiştirirsem değiştireyim aynı şekilde o yüzden hiç bir şeyi düzenleyemiyorum buda çok can sıkıcı.bilgisayarımda mı sorun var bir türlü çözemiyorum..bu program sizde hiç takılmadan mı açılıyor anlamıyorum :(
bende pek takılmıyor ..tabi beklemek gerekiyor ama o kadar çok değil sadece kayıt yapınca bekliyorum biraz.o da normal bence.sende baya takılıyormuş anormal bir şekilde

bölge dilini değiştirme belgelerimdeki dosyayı silme vs ..gibi mi? öyleyse hepsini denedim zaten yamayı kurdum şuan v3 oynuyorum ama bazı şeyleri değiştirmek istiyorum dediğim gibi oluyor.