• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FrostyEditor Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşımı Konusu

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Oyuna gelen her güncellemede tekrar tekrar uğraşıyordum her neyse gelen son güncellemeden sonra hem Frosty Tool hemde Frosty Mod Manager hata vermeye başladı... :(
Oyunun ana dizinindeki Mod Data klasörünü sil sonra Frosty Mod Manageri açıp tekrar launch yap dene bakalım hocam :)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
kale ağları editör programı ile nasıl ekleniyor
''content/worlds/goal/pattern'' yolunu izleyerek kale ağlarına ulaşabilirsin. Veltins Arena'nın mavi beyazdı bende bunu sarı kırmızı yaptım, zira beyaz olsaydı db'lerden değiştirmek zorunda kalırdım, tabii bu daha sıkıntılı ve uğraştırıcı olabilirdi...

Normal saf olarak Fifa 18'i başlattığımda gram kasma olmuyor, fakat Frosty Mod Manager ile başlattığımda bir iki maç sonra kasıntı başlıyor yer yer bunun sebebi nedir?

Origin ID
cesas23
abi elinize sağlık bize yardımcı olrsanız çok çabuk biter inşallah bnde oğrenirim yardımcı olurm inşallah :D Love You <3

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Normal saf olarak Fifa 18'i başlattığımda gram kasma olmuyor, fakat Frosty Mod Manager ile başlattığımda bir iki maç sonra kasıntı başlıyor yer yer bunun sebebi nedir?
O bende de oluyor, yama kullanımı oyunu normal yapısının dışına çıkarttığı için normal bir durum maalesef...